Wirtualna Polska

Kelnerka w ciąży podliczyła swoje napiwki. Kwota robi wrażenie

Kelnerka w ciąży podliczyła swoje napiwki. Kwota robi wrażenie

Pyszności - Fot. TikTok/Getty images

Jedna z użytkowniczek TikToka pochwaliła się niedawno, ile pieniędzy udało jej się zarobić z napiwków w ciągu jednego wieczora. Suma jest astronomiczna. Młoda kobieta dostała naprawdę wysokie napiwki.

Wirtualna Polska

21-latka jest kelnerką w popularnej amerykańskiej restauracji Hooter. Lokal nie wśród wszystkich osób cieszy się dobrą sławą. W krótkim nagraniu, które obejrzały już miliony internautów, tiktokerka, ukrywająca się pod pseudonimem @taybbitxh, zdała raport z napiwków, jakie dostała w ciągu jednej zmiany. Zdaniem internautów imponująca kwota, jaką zarobiła kobieta, nie jest dziełem przypadku, a stanu kelnerki. Otóż jest ona  w ciąży.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Imponujący zarobek ciężarnej kelnerki

Nazwa restauracji, w której pracuje tiktokerka, ma dwojakie znaczenie. Pierwsze nawiązuje do sowy, logo restauracji, i pohukiwania. Z kolei drugie jest potocznym określeniem kobiecych piersi.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sieć restauracji Hooters słynie z zatrudniania atrakcyjnych młodych kobiet, które obsługują klientów, ubrane w szorty i kuse białe koszulki. @taybbitxh na swoim koncie na TikToku zamieszcza wiele nagrań ze swojego miejsca pracy. Pod filmami nieraz toczą się burzliwe dyskusje. Nie inaczej było tym razem.

Kelnerka przyznała, że wtorki należą do leniwych dni, ponieważ nie ma wtedy zbyt wielu klientów. – Nie oczekuję, że dostanę dużo pieniędzy, ale mam nadzieję, że nadal będzie to dobry dzień – mówi kobieta na początku swojego nagrania.

W krótkim filmie bardzo dokładnie zrelacjonowała liczbę i wysokość napiwków z całego dnia pracy. Jeden z klientów, którego rachunek wyniósł niewiele ponad 20 dolarów, wręczył jej studolarowy banknot i dodał, że reszty nie trzeba. Za inny stolik dostała napiwek w wysokości 25 dolarów. W sumie w ciągu jednej zmiany zarobiła 417 dolarów, czyli niemal dwa tysiące złotych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz też: Zachwycił ją posiłek i dała ogromny napiwek. Gdy usłyszała później słowa kelnerki, zażądała zwrotu

Internauci nie szczędzili komentarzy: skąd takie wysokie napiwki?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak to możliwe? Otóż tak klienci reagowali na zaokrąglony ciążowy brzuch kelnerki. „Resztę włóż do skarbonki swojemu dziecku” – komentowali klienci, wręczając kobiecie sowite napiwki.

W innym nagraniu @taybbitxh opowiedziała o mężczyźnie, który wręczyła jej 200 dolarów, przy czym, jak przyznała kelnerka, nawet nie musiała obsługiwać jego stolika.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

<blockquote class=”tiktok-embed” cite=”https://www.tiktok.com/@taybbitxh/video/7120772171865214254″ data-video-id=”7120772171865214254″ style=”max-width: 605px;min-width: 325px;” > <section> <a target=”_blank” title=”@taybbitxh” href=”https://www.tiktok.com/@taybbitxh?refer=embed”>@taybbitxh</a> happy friday <a title=”whatimakeinaday” target=”_blank” href=”https://www.tiktok.com/tag/whatimakeinaday?refer=embed”>#whatimakeinaday</a> <a target=”_blank” title=”♬ original sound – taybbitxh” href=”https://www.tiktok.com/music/original-sound-7120772198792465194?refer=embed”>♬ original sound – taybbitxh</a> </section> </blockquote> <script async src=”https://www.tiktok.com/embed.js”></script>

Pod filmami 21-letniej Amerykanki posypały się komentarze. Niektórzy internauci mieli wątpliwości, czy to faktycznie pokaźny ciążowy brzuszek, a nie wdzięki kobiety pozwalają jej otrzymywać tak wysokie napiwki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie brakowało także pytań, co może się kryć za taką hojnością dla ciężarnej.

„Czy to prawda, że ludzie dają więcej napiwków ciężarnym kelnerkom tylko dlatego, że jest im przykro, że z powodu ciąży zarabiają mniej?” – zapytała jedna z osób.

„Jest mnóstwo facetów, którzy mają fioła na punkcie ciężarnych i uważają, że kobiety w ciąży są bardzo atrakcyjne, dlatego dają wyższe napiwki” – dodał inny internauta.

Inny komentujący filmy @taybbitxh zauważali, że kobiety w ciąży są po prostu urocze i dlatego należą im się wysokie napiwki.

<strong>Przepis na gniecione, chrupiące ziemniaki znajdziesz na naszym kanale YouTube
</strong>


Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×