Wirtualna Polska

Żabka uruchamia dietę pudełkową. Można sporo zaoszczędzić

Żabka uruchamia dietę pudełkową. Można sporo zaoszczędzić

Żabka wprowadza dania na abonament - Pyszności; Fot. Adobe Stock

Żabka planuje wdrożenie kolejnej oferty abonamentowej. Przypomnijmy, że od października ub.r. klienci sieci mogą korzystać z „kawonamentu”. Pomysł ten okazał się na tyle udany, że teraz sieć idzie po więcej. Nowe rozwiązanie ma polegać na sprzedaży gotowych dań w abonamencie.

Wirtualna Polska

Kawa na abonament odniosła sukces, co przełożyło się na nowe plany sieci sklepów Żabka odnośnie podobnych rozwiązań. W placówkach od dawna kupić można gotowe już dania w pudełkach. Teraz jednak sieć chce sprzedawać posiłki w abonamencie. Klienci będą mogli wykupić same obiady, bądź cały zestaw dań, czyli też śniadania i kolacje. Szczegóły przedsięwzięcia ujawnił portal wiadomoscihandlowe.pl.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz także: Pokazała, co klienci Żabki robią w sklepie. Obok tego nagrania nie można przejść obojętnie

Abonament na posiłki w Żabce. Wielkie plany znanej sieci

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak donoszą wiadomościhandlowe.pl, po „kawonamencie” sieć sklepów Żabka planuje wprowadzić kolejną usługę. Mowa konkretniej o posiłkach w pudełkach, jakie sieć chce sprzedawać w abonamencie. Szczegóły przedsięwzięcia nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że uruchomione zostaną różne abonamenty – na śniadania, obiady i kolacje. Będzie też możliwość wykupienia wszystkich trzech rodzajów posiłków.

– Temat abonamentów jest ciekawy. Mogę powiedzieć, że pracujemy nad nowymi subskrypcjami. Nie wszystkie mogę zdradzić, bo to obszary dosyć konkurencyjne na rynku. Mogę jednak powiedzieć, że myślimy nad subskrypcjami dań z Żabki: ofertami na śniadania, obiad, kolację – do wyboru. Taki abonament obiadowy – powiedział Adam Manikowski, dyrektor zarządzający Żabka Polska w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl.

Jak do tej pory ustalono, Żabka nie będzie dostarczać pudełek, po ich odbiór trzeba będzie zgłosić się osobiście do konkretnego punktu. Tajemnicą owiany jest również koszt, jaki mieliby ponieść klienci, chcący skorzystać z usługi. Przypuszczać można, sugerując się pomysłem na kawę na abonament, że dla osób, które regularnie kupują gotowe dania w Żabce, będzie to zadowalające rozwiązanie, pozwalające nieco zaoszczędzić.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przeczytaj również: Jak działa abonament na kawę w Żabce? Sieć idzie z duchem czasu

Żabka-Pyszności; Foto: Wikimedia Commons

Żabka-Pyszności; Foto: Wikimedia Commons

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

„Kawonament” w Żabce. Jak działa?

Przypomnijmy, że w ramach abonamentu na kawę (czyli tzw. „kawonamentu”) w sklepach sieci Żabka można codziennie odebrać jedną kawę (dowolną z całej oferty Żabka Cafe), płacąc 49,99 zł miesięcznie. To oszczędność rzędu 2 zł dziennie. Usługę wprowadzono w październiku 2022 roku. Do tej pory analogicznego rozwiązania nie stworzyła żadna z innych dużych sieci handlowych w Polsce.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×