Wirtualna Polska

Zenek Martyniuk zachwyca metamorfozą. Zdradził sekrety swojej diety

Zenek Martyniuk zachwyca metamorfozą. Zdradził sekrety swojej diety

Pyszności - Fot. AKPA

Zenek Martyniuk zachwyca swoją metamorfozą. Znany piosenkarz wyeliminował ze swojej diety kilka produktów i zrzucił aż sześć kilogramów.

Wirtualna Polska

Jakiś czas temu żona gwiazdora, Danuta, pochwaliła się swoją nową szczupłą sylwetką. Dzięki prostym zmianom nawyków pozbyła się 15 kilogramów i tym samym odmłodziła o kilka lat. Zenon Martyniuk postanowił pójść w ślady za swoją żoną i również wprowadził kilka zmian do swojej diety. Gwiazdor zachwyca wysmukloną sylwetką.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz również: Zenek nie może się od nich oderwać. Danuta Martyniuk zdradziła sekretny patent na idealne zrazy

Zenek Martyniuk zachwycił fanów

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zenon Martyniuk to niekwestionowana gwiazda muzyki disco polo. Od dziesiątek lat znajduje się w czołówce, deklasując konkurencję i wypuszczając kolejne hity. Chociaż ten gatunek muzyki nie należy wcale do najpopularniejszych, to „Oczy zielone” czy też „Pszczółkę Maję” kojarzy większość z nas. Martyniuk był również jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń. Przykuł tam uwagę mediów i fanów nie tylko swoim występem, ale również odmienioną sylwetką.

Pilnuję się ostatnimi czasy. Zrezygnowałem ze słodyczy i efekty już widać. Stroje sceniczne leżą na mnie lepiej. I wszystkie guziki w marynarce mogę zapiąć — mówił Zenek Martyniuk w rozmowie z „Super Expressem”

Dieta Martyniuka

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Motywacją i wsparciem dla Zenka była jego żona. Po przeczytaniu licznych hejtujących komentarzy, w których ludzie pisali, że jest gruba i wygląda jak matka, a nie żona gwiazdora, Danuta postanowiła wprowadzić zmiany w swoim jadłospisie i ukrócić nieprzyjemne wiadomości. Zenek codziennie stara się zjeść 5 zbilansowanych posiłków. O ich jakość oraz zbilansowanie ma dbać jego małżonka. Piosenkarz wyznał również, że przed zmianą nawyków rzadko jadał śniadania i postanowił to zmienić. Nie odmawia sobie również swoich ulubionych smakołyków.

Nie mamy zmodyfikowanego menu. Ja uwielbiam słodycze, ale staram się ograniczać — wyznaje piosenkarz

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Od wakacji gwiazdor zrzucił już 6 kilogramów, a różnica widoczna jest gołym okiem.

Przepisy na najlepsze fit desery znajdziesz na naszym kanale YouTube

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×