Zestaw Maty dla McDonald’s. Ile kosztuje? Co w nim jest? Do kiedy? Ujawniamy wszystkie szczegóły

Zestaw Maty dla McDonald’s. Ile kosztuje? Do kiedy jest w sprzedaży? Jakie są kody rabatowe? Co w nim jest? Czy można wymienić napój? Jakie ma opinie? Dlaczego cena budzi kontrowersje?

Zestaw Maty dla McDonald’s

Już od dzisiaj (18 października) w sieciach McDonald’s w całej Polsce mają pojawić się limitowane zestawy Maty. To efekt współpracy z Michałem Matczakiem. Jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia swoim pseudonimem promuje specjalny zestaw.


Lil Konon

Ta współpraca to w pewnym sensie ewenement. Po pierwsze, w Polsce czegoś takiego jeszcze nie grali. Chociaż wielu influencerów promowało promocje i kanapki, to jeszcze nikt nie stworzył swojego własnego zestawu. Po drugie – Mata jest drugim na świecie raperem, który stworzył własny zestaw dla McDonald’s.

Pierwszym był Travis Scott – amerykański raper i producent muzyczny, który na swoim koncie ma wiele nagród i niejednokrotnie triumfował na listach Billboardu. Poza nimi swój zestaw stworzyli J Balvin oraz japoński boysband BTS.

Zestaw Maty – co w nim jest?

Co jest w zestawie Maty i McDonald’s?

  • „Matchak latte” – czyli napój ze sproszkowaną herbatą matcha, mlekiem, lodem i syropem waniliowym. Fani zauważyli, że Matczak latte to nawiązanie do ostatniego hitu „Papuga”. Tym samym, nazwa zahacza również o innego polskiego rapera- Quebonafide, który m.in. jest współwłaścicielem warszawskiej herbaciarni Miss Ti, w której można wypić m.in. matcha latte.
  • Dla fanów konkretów: potrójny cheesburger.
  • Średnie frytki.
  • W opcji alternatywnej: duża cola zamiast matchy.

Zestaw Maty – cena

Ile kosztuje zestaw Maty w McDonald’s? Za zestaw Mata33 trzeba zapłacić 18 złotych. Nawiązanie współpracy z amerykańskim gigantem to duża akcja promocyjna nowego krążka młodego artysty. Cena zestawu Maty budzi kontrowersje – wielu uważa, że nie jest adekwatna do zawartości oferowanej przez sieć fastfood.

Zestaw Maty – do kiedy w McDonald’s?

Zestaw Maty ma być możliwy do kupienia tylko poprzez wykorzystanie limitowanego kuponu w aplikacji McDonald’s. Ma być dostępny do 21 listopada, więc fani rapera i sieci fast-foodów będą mieli miesiąc na przetestowanie menu. Dla tych, którzy nie są zainteresowani matchą mamy dobrą wiadomość – w opcji alternatywnej można kupić zestaw z dużą colą.

współpraca mata

Skąd nazwa zestawu Maty dla MsDonald’s – Mata33?

Dlaczego Mata33? Już wyjaśniamy- nazwa ekipy Maty to Gombao 33, gdzie gombao to odniesie do azjatyckiej potrawy kurczaka gongbao (- Pewnie znajdziesz nas w chińskiej knajpie – rapuje Adam w kawałku „Gombao 33”).

Liczba 33 to odniesienie do numeru gimnazjum, do którego uczęszczali członkowie składu.

McDonalds, współpraca, Mata – przekonuje Cię to połączenie?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×