Wirtualna Polska

Znany dietetyk o diecie Barbie. Co je na co dzień Margot Robbie?

Znany dietetyk o diecie Barbie. Co je na co dzień Margot Robbie?

Jak dietę Margot Robbie ocenił polski dietetyk?/źródło: IG/www.instagram.com/margotrobbieofficial/, IG/www.instagram.com/michal_wrzosek/

Miliony ludzi na całym świecie pokochało film „Barbie”. Znany dietetyk postanowił sprawdzić i ocenić dietę aktorki, która wcieliła się w tytułową postać. Jak wygląda dieta Margot Robbie? Już za moment wszystko stanie się jasne!

Wirtualna Polska

Cały świat dosłownie oszalał na punkcie filmu „Barbie”. Bije on prawdziwe rekordy, a główny motyw produkcji jest widoczny w wielu sferach naszego życia. Coraz częściej można zobaczyć różowe elementy w codziennej garderobie, zaś sieć podbijają oryginalne przepisy z motywem kultowej lalki. Nie inaczej jest również w naszym kraju.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nic więc dziwnego, że tematyką Barbie i gwiazd, które wzięły udział w produkcji, zajęli się również rodzimi twórcy internetowi. Świetny przykład stanowi dobrze znany i ceniony dietetyk Michał Wrzosek. W ostatnim czasie opublikował on film, w którym ocenił dietę Margot Robbie. Jak ona wygląda i czy faktycznie jest zdrowa? Tego wszystkiego dowiesz się, już za moment!

Nie przegap: Tort Księżniczka, który dzieci wprost pokochają. Idealny na niezapomniane urodziny

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak wygląda dieta Margot Robbie?

Główną rolę w kultowym filmie Barbie zagrała niesamowita Margot Robbie. Piękną i utalentowaną aktorkę mogłeś podziwiać w takich produkcjach jak: „Pewnego razu w… Hollywood”, „Legion Samobójców” czy „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. Jej ostatnia kreacja filmowa na pewno również przejdzie do historii.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nic więc dziwnego, że wierni fani zastanawiają się, co dokładnie je i jak dba o swoją piękną figurę znana aktorka. Rąbka tajemnicy na ten temat uchylił Michał Wrzosek. Polski dietetyk w jednym ze swoich filmów dokładnie przeanalizował i ocenił jej dietę.

„W internecie możemy przeczytać, że aktorka ograniczyła węglowodany do minimum. Jednak patrząc na jej jadłospis, to nie do końca prawda” – tłumaczy mężczyzna.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W dalszej części wyjaśnia co dokładnie je na co dzień popularna na całym świecie aktorka. I jak się okazuje, w jej menu można znaleźć owsianki, tosty z bekonem lub awokado oraz bataty z tuńczykiem.

„Do tego uwielbia pić herbatę, która ma korzystny wpływ na zdrowie i mnóstwo przeciwutleniaczy” – relacjonuje dalej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak ocenia dietę aktorki polski dietetyk?

Michał Wrzosek w opublikowanym materiale zamieścił również swoją opinię i krótkie podsumowanie na temat diety Margot Robbie.

„Widać, że trzyma się pełnowartościowej diety, ale jak sama przyznaje, raz na jakiś czas pozwala sobie na hamburgera i piwo. W internecie możemy przeczytać, że celem aktorki nie jest maksymalne odchudzanie się, tylko osiągnięcie smukłej i zmysłowej figury” – wyjaśnia dietetyk.

Dodaje jednocześnie, że gwiazda filmowa oprócz diety, stawia również na aktywność fizyczną. W jej przypadku jest to tenis i pilates.

„Nawet aktorka, która miała zagrać lalkę Barbie, nie głodziła się, żeby osiągnąć potrzebną sylwetkę. Tylko miała zrównoważoną dietę” – podsumowuje pan Michał.

A ty co myślisz o diecie Margot Robbie? Moim zdaniem warto nagłaśniać takie tematy, bo jak wspomniał sam dietetyk, aby osiągnąć zamierzone cele, aktorka wcale nie musiała się głodzić. Można osiągnąć naprawdę wiele przy zrównoważonej diecie i odpowiedniej aktywności fizycznej.

Zobacz także: Dietetyczka rozprawia się z mitami na temat odchudzania. Oto 6 najczęściej powtarzanych kłamstw


Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×