NewsyAnna Lewandowska pokazała czym karmi Roberta! Stosuje ten trick w kuchni

Anna Lewandowska pokazała czym karmi Roberta! Stosuje ten trick w kuchni

Anna Lewandowska pokazała czym karmi Roberta! Stosuje ten trick w kuchni
Pyszności

05.01.2021 12:00, aktual.: 05.01.2021 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska opisała jak wygląda jej dzień. Zdradziła też, jakie tricki stosuje w kuchni. Robert Lewandowski nie raz podkreślał, że jego wspaniała forma to w dużej mierze zasługa jego żony i tego jak o niego dba w codziennym życiu.

Ikona zdrowego stylu życia usprawnia i przyśpiesza codzienne obowiązki również w kuchni. Nie inaczej jest w przypadku gotowania, gdzie udało się jej połączyć serwowanie zdrowych posiłków z oszczędnością czasu.

Jak się okazuje, w swojej kuchni Anna Lewandowska używa Ovi Smart marki Philips. I jest bardzo zadowolona z tego urządzenia:

Piecze, grilluje i smaży za pomocą nagrzanego powietrza. Pomyślicie sobie “Jak to smaży? Przecież to niezdrowe, tłuste i nie w stylu Ani.” Też to wiem i unikam takiej obróbki jedzenia, ale w tym wypadku jest to smażenie bez żadnych tłuszczy. Naprawdę bardzo zdrowo! - zachwyca się Lewandowska.

Ponadto żona znanego piłkarza przyznała, że nie oszczędza Ovi Smart. Przygotowuje w nim zarówno przekąski, obiady dla całej rodziny, jak i słodkości.

Próbowałam każdego z programów, zmieniałam czas i ustawienia temperatury. Potrawy wychodziły smacznie i uwierzcie, że to nie tylko moja ocena - kontynuuje.
babybyann
babybyann

W swoim wpisie Anna Lewandowska podkreśliła jeszcze jedną, bardzo ważną funkcję sprzętu marki Philips:

Jednak to na czym najbardziej się skupię to szybkość. Naprawdę zyskałam kilka dodatkowych minut w ciągu dnia! Przygotowanie, obróbka, a potem samo sprzątnięcie zajmują zaledwie chwilę. I nawet to jest przyjemne! Jedno urządzenie zastępuję patelnię, blaszkę do pieczenia czy garnek. W kuchni nie zbiera się stos naczyń, który łypie na nas i czeka na wyczyszczenie po każdym posiłku. I zamiast dodatkowego czasu na sprzątanie, mogę poświęcić ten czas swoim dzieciom. Kilka dodatkowych minut daje nieopisaną radość.

Pyszności już od kilku miesięcy również używają w swoich przepisach Ovi Smart. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie wiele ciekawych inspiracji. Dania przygotowanie w tym urządzeniu nie tylko wychodzą zdrowe, ale też są o wiele mniej kaloryczne. Co jest tym bardziej pożądane teraz, kiedy wraz z Nowym Rokiem chcemy w szczególny sposób zadbać o naszą formę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także