NewsyTe kanapki są prawdopodobnie najdziwniejszymi kanapkami jakie widziałeś. Dziwie się, że mogą w ogóle komuś smakować

Te kanapki są prawdopodobnie najdziwniejszymi kanapkami jakie widziałeś. Dziwie się, że mogą w ogóle komuś smakować

Te kanapki są prawdopodobnie najdziwniejszymi kanapkami jakie widziałeś. Dziwie się, że mogą  w ogóle komuś smakować
Ala Krauzowicz
18.04.2016 12:43, aktualizacja: 17.05.2017 15:16

Kanapki to naprawdę cudowny wynalazek. Myślę, że wszyscy powinniśmy być wdzięczni osobie, która je wymyśliła. Bo przecież nie ma drugiej takiej przekąski jak kanapki. Można wykonywać je na wiele sposobów: na słodko, czyli np. z dżemem, czekoladą lub w sposób bardziej klasyczny, czyli np. z szynką czy serem. Są szybkie w przygotowaniu, bardzo łatwo je zapakować i zabrać ze sobą, kiedy gdzieś wychodzimy. Gdziekolwiek jesteśmy, często widzimy ludzi z apetytem jedzących kanapki. Przecież pojawiają się one dosłownie wszędzie. W domu, pracy, szkole, podróży. Ponadto najczęściej to właśnie kanapkę wybieramy na śniadanie, drugie śniadanie czy kolację. Całe szczęście, że kanapki istnieją! Dosłownie, nie wyobrażam sobie bez nich życia...

Obraz

Jednym z największych plusów kanapek jest to, że możesz włożyć do nich to, co lubisz najbardziej, tak żeby ci smakowały.

Obraz

W sumie, możesz spróbować wepchnąć do kanapki wszystko, na co masz w danej chwili ochotę. Często stawiamy na klasykę, czyli kanapka z szynką, serem czy ulubionymi warzywami.

Ale postaraj sobie teraz wyobrazić kanapkę z masłem orzechowym i ogórkiem konserwowym.

Obraz

A może zasmakuje ci kanapka z pomidorem i majonezem?

Obraz

To nie koniec! A co powiesz na połączenie bananów z majonezem?

Obraz

Bardzo nietypowe połączenie smaków, prawda? Niektórzy mówią, że im dziwniej, tym lepiej, ale ja naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć jak coś takiego może komukolwiek smakować. Na sam ich widok zrobiło mi się niedobrze… Chociaż podobno ile ludzi na świecie, tyle smaków i opinii.

A może sam lubisz tak kombinować z jedzeniem? Podziel się z nami, jaka jest najdziwniejsza kanapka, jaką jadłeś lub widziałeś w życiu! :)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także