To niezwykłe ciasto spodoba się każdej miłośniczce urody. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam!

To niezwykłe ciasto spodoba się każdej miłośniczce urody. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam!
Ala Krauzowicz

16.06.2016 15:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ciasta są wspaniałe. Nie znam chyba osoby, która by ich nie lubiła. Z ciasta możemy tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Wszystko zależy od naszego smaku i kreatywności. Jeżeli masz ochotę, możesz polać ciasto polewą lub ozdobić lukrem plastycznym. Możesz posypać je kolorową posypką lub innymi pięknymi ozdobami. Krótko mówiąc - wszystko zależy od ciebie.

Niektóre ciasta wykonuje się łatwo i szybko, a niektóre wymagają więcej poświęcenia, czasu i precyzji. Dzisiaj pokażę ci niesamowite ciasto z tej drugiej grupy, które wygląda identycznie jak wielki lakier do paznokci. To cudo zostało wykonane przez blogerkę o imieniu Vanessa, która jest mistrzynią w wykonywaniu i dekorowaniu niecodziennych tortów. Stworzenie takiego dzieła wymaga naprawdę dużo doświadczenia i dokładności. Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem niesamowitych zdolności Vanessy.

Wykonanie takiego ciasta z pewnością nie jest przeznaczone dla początkujących, ale jeżeli masz ochotę, zawsze możesz spróbować! Cały proces przyrządzenia ciasta, o którym mowa w tym artykule, znajdziesz na filmie powyżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także