PoradyTylko tak otrzymasz naprawdę świeże frytki w McDonald's. Pracownica zdradza sposób

Tylko tak otrzymasz naprawdę świeże frytki w McDonald's. Pracownica zdradza sposób

Świeże frytki w McDonald's - Pyszności; Foto Canva.com i screen z https://www.tiktok.com/@jodessy
Świeże frytki w McDonald's - Pyszności; Foto Canva.com i screen z https://www.tiktok.com/@jodessy
03.02.2023 09:23

Pomimo tego, że żywność serwowana przez restauracje typu fast-food nie należy do najzdrowszych, to czasem zdarzają się takie momenty, że masz ochotę zjeść hamburgera z frytkami. Co prawda, na skład hamburgera nie masz większego wpływu, ale na jakość frytek już tak. Co zrobić, by otrzymać świeże frytki w McDonald's. Była pracownica tej sieci, zdradziła pewien tajemniczy sekret.

Jak otrzymać świeże frytki w McDonald's?

Polityka działania restauracji McDonald's polega na tym, by przygotować posiłki w możliwie najkrótszym czasie, by jak najszybciej obsłużyć klientów. Jednak powoduje to, że często szybkość nie idzie z jakością serwowanych dań. Dotyczy to szczególnie frytek, które najczęściej są gumowate i zimne. Okazuje się jednak, że możesz temu zaradzić, niezależnie od tego, czy zamawiasz frytki oddzielnie, czy w zestawie. Jeśli chcesz otrzymać świeże frytki w McDonald's to wystarczy, że przy składaniu zamówienia, posłużysz się jednym konkretnym rozwiązaniem.

Zdradziła nam go była pracownica McDonald's. Na swoim kanale na TikToku podkreśliła, że większość osób prosi o frytki bez soli. Pracownik, który otrzyma takie zamówienie, będzie zmuszony usmażyć nową porcję. Jednak taki patent bywa denerwujący dla pracowników, co podkreśliła Dessy Joseph w swoim nagraniu na TikToku. Według niej, najlepiej będzie po prostu poprosić o frytki świeżo wrzucone na olej. W 9 na 10 przypadków, na kuchni mają już świeżo usmażone frytki. Dzięki temu, frytki zostaną wyjęte prosto z oleju. Prawda, że proste?

Ile kalorii mają frytki z McDonald's?

Skoro już wiesz, jak poprosić o świeże frytki w McDonald's, to dobrze będzie również zastanowić się nad tym, ile dokładnie kalorii ma to popularne danie. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że dania fast-food nie należą do kategorii tych zdrowych. A jak jest z frytkami? Średnie frytki ważą 110 g, a duże 136 g. Wartość energetyczna, która znajduje się w opakowaniu 100 g, wynosi 323 kcal. Łącząc je z hamburgerem, dajesz swojemu organizmowi wymaganą porcję na cały dzień. Dlatego też, dobrze jest stosować się do zasad zdrowego odżywiania.

Sprawdź na naszym kanale YouTube, jak przygotować chlebek ziołowy z fetą. To bardzo proste:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także