NewsyCoca-Cola "odwołuje" święta! Świąteczna tradycja wstrzymana przez pandemię

Coca-Cola "odwołuje" święta! Świąteczna tradycja wstrzymana przez pandemię

Coca-Cola "odwołuje" święta! Świąteczna tradycja wstrzymana przez pandemię
Ewa
10.11.2020 09:30

Kolorowa, świecąca ciężarówka Coca-Coli to jeden z symboli, które zwiastują nadchodzące święta. Każdy z nas nucił pod nosem "Coraz bliżej święta". W tym roku ciężarówka nie wyruszy na polskie drogi

Obraz

Pierwszy poinformował o tym oddział Coca-Coli w Wielkiej Brytanii

Ze względu na obecne ograniczenia w całym kraju, nasza świąteczna wycieczka ciężarówką Coca-Cola nie odbędzie się w tym roku. Wiemy, że to rozczarowujące, ale będziemy nadal dzielić się wyjątkowymi chwilami Bożego Narodzenia przez cały okres świąteczny. Czekamy na Was w przyszłym roku!czytam na oficjalnym koncie marki na Twittterze

Jedna z naszych czytelniczek zapytała polskiego oddziału:

Obraz

Wszystko zaczęło się od reklamy

Ciężarówka Coca Coli pierwszy raz pojawiła się w 1995 roku. Przez te lata pojawienie się reklamy w telewizji zwiastowało nadchodzące święta. Ciężarówka odwiedzała kolejne miasta w Polsce, by dzielić się magią świąt.

Miasta wyłaniane były na podstawie głosów internautów, którzy mobilizowali się razem i wybierali trasę ciężarówki. Przyjazd cieszył się niesamowitym zainteresowaniem mieszkańców, na których czekały promocyjne gadżety i akcje.

Obraz

Na szczęście mamy jeszcze YouTube

Chociaż na polskich ulicach nie zobaczymy w tym roku świecącej ciężarówki, to z pomocą przychodzi serwis YouTube, na którym znajdziemy mnóstwo filmików z pojazdem w roli głównej.
Przypominamy, zaczęło się tak:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także