Pierwszy poinformował o tym oddział Coca-Coli w Wielkiej Brytanii
Jedna z naszych czytelniczek zapytała polskiego oddziału:
Wszystko zaczęło się od reklamy
Ciężarówka Coca Coli pierwszy raz pojawiła się w 1995 roku. Przez te lata pojawienie się reklamy w telewizji zwiastowało nadchodzące święta. Ciężarówka odwiedzała kolejne miasta w Polsce, by dzielić się magią świąt.
Miasta wyłaniane były na podstawie głosów internautów, którzy mobilizowali się razem i wybierali trasę ciężarówki. Przyjazd cieszył się niesamowitym zainteresowaniem mieszkańców, na których czekały promocyjne gadżety i akcje.
Na szczęście mamy jeszcze YouTube
Chociaż na polskich ulicach nie zobaczymy w tym roku świecącej ciężarówki, to z pomocą przychodzi serwis YouTube, na którym znajdziemy mnóstwo filmików z pojazdem w roli głównej.
Przypominamy, zaczęło się tak: