NewsyCałkowicie darmowy cukier i olej w Biedronce! Wystarczy spełnić dwa warunki

Całkowicie darmowy cukier i olej w Biedronce! Wystarczy spełnić dwa warunki

Darmowy cukier i olej w Biedronce - Pyszności; Foto screen ze strony biedronka.pl
Darmowy cukier i olej w Biedronce - Pyszności; Foto screen ze strony biedronka.pl
09.01.2023 12:00

Promocje w Biedronce, wraz z rozpoczęciem 2023 roku, naprawdę zaskakują. W tamtym tygodniu mogliśmy zakupić masło i mięso w korzystnej cenie. Tym razem, przyszła kolej na darmowy cukier i olej w Biedronce. Zobacz, jakie warunki należy spełnić, by otrzymać je całkowicie za darmo!

Darmowy cukier i olej w Biedronce - na jakich zasadach odbywa się ta promocja?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że olej i cukier to produkty, które w ostatnim czasie znacząco podrożały. Dlatego też taka okazja, by otrzymać je całkowicie za darmo, na pewno kusi. Z oferty można skorzystać w popularnym polskim dyskoncie spożywczym, czyli w Biedronce. Warto podkreślić, że promocja na darmowy cukier i olej w Biedronce obowiązuje tylko i wyłącznie w dniach 9-10.01.2023. Aby otrzymać je całkowicie za darmo, należy udać się do dowolnej Biedronki i dokonać zakupu innych produktów za kwotę min. 99 zł.

Olej i cukier w Biedronce - Pyszności; Foto: screen ze strony Biedronka.pl
Olej i cukier w Biedronce - Pyszności; Foto: screen ze strony Biedronka.pl

Oczywiście, oprócz pozostałych zakupów, w naszym koszyku musi się znaleźć wspomniany cukier lub olej. Darmowy cukier otrzymamy w dniu 9.01.2023, a olej w dniu 10.01.2023. Konieczne jest posiadanie karty lub aplikacji Moja Biedronka. Kwota za cukier zostanie nam zwrócona w postaci vouchera, który będzie można wykorzystać w dniach 10 - 12.01.2023. Za olej Wyborny również otrzymamy zwrot w postaci vouchera, który będzie można wykorzystać w dniach 11-13.01.2023. Na cukier obowiązuje limit 2 opakowań, a na olej - 1 butelka.

Z jakich promocji można jeszcze skorzystać w Biedronce w tym tygodniu?

Darmowy cukier i olej w Biedronce to nie jedyne możliwości, z których można skorzystać w tym tygodniu. Na podobnej zasadzie, w środę 11.01.2023 otrzymamy zwrot kwoty za ręczniki kuchenne Queen Strong. Voucher będzie można wykorzystać w dniach 12 - 14.01.2023. W promocyjnej cenie jest również masło. W przypadku zakupu 3 opakowań, zapłacimy za nie 5,49 zł za kostkę. Konieczne jest posiadanie karty lub aplikacji Moja Biedronka.

Gazetka Biedronki - Pyszności; Foto: screen ze strony biedronka.pl
Gazetka Biedronki - Pyszności; Foto: screen ze strony biedronka.pl

Niezwykle ciekawa oferta obejmuje również świeżą ćwiartkę z kurczaka pakowaną próżniowo. Przy zakupie innych produktów i posiadając kartę lub aplikację Moja Biedronka, będziemy mogli ją nabyć za jedyne 4,99 zł za kilogram. Jeśli lubisz mandarynki, to wiedz, że zapłacisz za nie 5,49 zł za kilogram. Warto jest również zakupić pomidory, których promocyjna cena wynosi 6,99 zł za kilogram.

Lubisz proste i smaczne przekąski? Na naszym kanale YouTube znajdziesz przepis na surowe kulki w kolorowych przyprawach:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także