NewsyVictoria Beckham od 25 lat je to samo! Tylko w ciąży zrobiła wyjątek od swojej diety

Victoria Beckham od 25 lat je to samo! Tylko w ciąży zrobiła wyjątek od swojej diety

Instagram
Instagram
28.03.2023 16:18, aktualizacja: 28.03.2023 23:53

Jeśli do tej pory kojarzyłeś Victorię Beckham jedynie z bycia projektantką mody, żoną słynnego na cały świat piłkarza i byłą piosenkarką, to musimy ci zdradzić o niej jeszcze jeden fakt. Ta kobieta jest po prostu synonimem wytrwałości i upartości. Dieta Victorii Beckham przechodzi już do historii, ponieważ gwiazda stosują ją w niemal niezmiennej formie od... ćwierćwiecza! Dietetycy nie są jednak zbytnio tym faktem zachwyceni.

Czy jest coś, co interesuje ludzi bardziej niż życie celebryty? Jest. Życie dwojga celebrytów! Najlepiej takich, którzy pozostają w związku małżeńskim już od ponad dwóch dekad. Wypisz wymaluj David i Victoria Beckhamowie, prawda? Nic więc dziwnego w tym, że losy słynnej pary śledzi cały świat.

Dieta Victorii Beckham - Pyszności; foto: Facebook: Victoria Beckham
Dieta Victorii Beckham - Pyszności; foto: Facebook: Victoria Beckham

W przeciwieństwie jednak do innych znanych par, takich jak Angelina Jolie i Brad Pitt, czy też — zahaczając o nasze polskie podwórko — Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, Victoria i David Beckham dalej pozostają w szczęśliwym małżeństwie, grając na nosie wszystkim tym, którzy już wielokrotnie wróżyli im niechybny rozwód.

Wcześniej taka postawa brytyjskiej pary mogła budzić, co prawda miłe, ale jednak zdziwienie. Dziś jednak, kiedy dowiedzieliśmy się, jak wygląda dieta Victorii Beckham oraz tego, jak długo ją stosuje, chyba zaczynamy się już domyślać kluczu do sukcesu małżeństwa. Jest nim, być może, niemożliwa wręcz konsekwentność byłej piosenkarki. Wygląda na to, że kiedy Victoria raz sobie coś postanowi, nic jej w tym postanowieniu nie złamie.

Dieta Victorii Beckham

Wszystko zaczęło się pod podcastu "River Cafe Table 4", do którego udał się David Beckham. To właśnie tam opowiedział o tym, że jego żona, Victoria, od 25 lat jest na tej samej diecie. Co więcej, jak przyznał były piłkarz, jego ukochana tylko raz w ciągu wszystkich tych lat zdecydowała się na delikatną odmianę i było to podczas jej czwartej ciąży. Anglik przyznał jednak, że już nawet nie pamięta, czym była ta "wyjątkowa" potrawa, bo Victoria nigdy więcej do niej nie wróciła.

Dalej David Beckham wyznał, że jego żona je tylko... grillowaną rybę i warzywa na parze. Z diety wykluczyła zupełnie nabiał, kawę, alkohol oraz mięso. Nie je również jajek, ryżu i naprawdę wielu innych produktów, bez których ciężko jest nam sobie wyobrazić uzyskanie odpowiedniego bilansu żywieniowego. Pytanie brzmi więc: czy dieta Victorii Beckham jest zdrowa?

Dieta Victorii Beckham - Pyszności; foto: Canva
Dieta Victorii Beckham - Pyszności; foto: Canva

O peskatarianizmie słów kilka

Restrykcyjna dieta Victorii Beckham opiera się na zasadach peskatarianizmu, czyli wykluczenia z diety mięsa, ale pozostawieniu w niej ryb. Już ta dieta ma różne opinie, a w tym miejscu trzeba zaznaczyć, że menu byłej członkini Spice Girls jest o wiele bardziej ograniczone, niż przy typowym stosowaniu diety peskatariańskiej.

Portal zdrowie.radiozet.pl przypomniał też fragment programu ITV This Morning, w którym specjaliści komentowali dietę Victorii. Wspólnie przyznali, że jedzenie ryb jest oczywiście bardzo zdrowe, natomiast brak różnorodności — już nie.

Jesteśmy niemal pewni, że dieta Victorii Beckham by się zakończyła, gdyby tylko zobaczyła ten przepis z naszego kanału na YouTube.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także