NewsyMcDonald's rozpieszcza fanów. Sieć wprowadza zestaw dla dorosłych

McDonald's rozpieszcza fanów. Sieć wprowadza zestaw dla dorosłych

McDonald's zaskoczył świat. Do oferty wraca coś, czego nikt się nie spodziewał - Pyszności; Foto: https://youtu.be/kIIzJ3tXnWE ; Canva.com
McDonald's zaskoczył świat. Do oferty wraca coś, czego nikt się nie spodziewał - Pyszności; Foto: https://youtu.be/kIIzJ3tXnWE ; Canva.com
Agnieszka
04.10.2022 17:29

McDonald's po raz kolejny zaskoczył świat. Według portalu edition.cnn.com lokal gastronomiczny postanowił przywrócić znane figurki, które dawniej pojawiały się w jego reklamach. Wśród nich możemy wymienić Grimace, Hamburglar, czy Birdie. Poniżej podajemy więcej informacji.

McDonald's - Happy Meal dla dorosłych

Zestaw McDonald's frytki i napój - Pyszności; Foto: Canva.com
Zestaw McDonald's frytki i napój - Pyszności; Foto: Canva.com

McDonald's zna prawie każdy z nas. Ten popularny fast food przyciąga zazwyczaj dzieci, które często sięgają tutaj po zestaw Happy Meal. Składa się on z hamburgera, frytek i wybranego napoju. Dodatkowo dołączana jest zabawka.

Jednak niedawno McDonald's postanowił dodać do swojej oferty wyjątkowy Happy Meal przeznaczony głównie dla swoich dorosłych fanów. W związku z tym wprowadził figurki, które dawniej pojawiały się w reklamach popularnego lokalu. Należą do nich takie postacie jak Grimace, Hamburglar, czy Birdie.

Według edition.cnn.com w skład zestawu oprócz figurki będą wchodziły również frytki, napój oraz kanapka Big Mac bądź nuggetsy. Poza tym należy zaznaczyć, że opakowanie Happy Meal będzie specjalnie zaprojektowane na wzór zestawu z dawnych czasów. W ten sposób McDonald's chce przywrócić swoim fanom wspomnienia z dzieciństwa.

Na portalu o2.pl możemy przeczytać poniższą wypowiedź Tariq Hassan, szefa biura marketingu oraz obsługi klienta McDonald's w Stanach Zjednoczonych:

Decydujemy się na odwołanie do jednego z najbardziej nostalgicznych doświadczeń McDonald's. Nadajemy temu nowy wydźwięk, co jest niezwykle istotne dla naszych dorosłych fanów.

Gdzie możemy kupić Happy Meal dla dorosłych?

Wielu z nas zastanawia się gdzie oraz kiedy możemy spodziewać się tego fantastycznego zestawu? Okazuje się, że oferta ruszyła już 3 października. Jednak jest ona dostępna jedynie w lokalach znajdujących się na terenie Stanów Zjednoczonych. W związku z tym, jak na razie tylko tam można kupić ten wyjątkowy Happy Meal dla dorosłych.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować klopsiki w gniazdkach z makaronu z pomidorowym sosem krok po kroku. Potrawa wspaniale sprawdzi się na obiad dla całej rodziny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także