NewsyZamówiła burgera w pociągu. Pokazała wszystkim, co znalazła w środku

Zamówiła burgera w pociągu. Pokazała wszystkim, co znalazła w środku

Burger w WARSie - Pyszności; Foto: kadr z materiału na kanale YouTube doc7austin’s DreamlinerCentral i screen z https://www.tiktok.com/@wyzszy_instytut_smaku/
Burger w WARSie - Pyszności; Foto: kadr z materiału na kanale YouTube doc7austin’s DreamlinerCentral i screen z https://www.tiktok.com/@wyzszy_instytut_smaku/
15.02.2023 10:58

Podróżowanie po Polsce to głównie same przyjemności. Chętnie wybieranym środkiem komunikacji są pociągi. Niektóre składy udostępniają podróżnym - strefę gastronomiczną, czyli popularny WARS. Pewna tiktokerka postanowiła sprawdzić smak popularnego dania. Jak smakuje burger w WARSie?

Czy burger w WARSie spełnił oczekiwania tiktokerki?

Pomimo wzrostu cen biletów na pociągi, większość osób w dalszym ciągu decyduje się właśnie na ten środek komunikacji. Okazuje się jednak, że podrożały nie tylko bilety, ale również dania serwowane w popularnej strefie gastronomicznej, czyli w WARSie. Jak to jest naprawdę, postanowiła sprawdzić pewna tiktokerka. Podczas kilkugodzinnej podróży ma się ochotę coś zjeść. Jedni podróżni zabierają ze sobą swoje kanapki, a inni korzystają właśnie z usług WARS-u. Menu potrafi zaskoczyć nietypowymi pozycjami, które wręcz zachęcają do ich spróbowania.

Jedna z podróżnych, czyli popularna tiktokerka, prowadząca kanał wyższy_instytu_smaku, zdecydowała się zamówić jedno z dań. Burger w WARSie nie przypadł jej jednak do gustu. Swojego zamówienia dokonała przez specjalną aplikację, a problem pojawił się jeszcze przed spróbowaniem posiłku. Okazało się, że musiała na niego czekać około godziny. Zimowa herbata kosztowała 12 zł, burger - 35,5 zł. Doliczono również opakowanie za 2 zł. Po długim oczekiwaniu, w końcu mogła przystąpić do skosztowania tego dania z WARS-u.

Jak smakuje burger w WARSie?

Tak, jak zostało to wspomniane we wcześniejszym fragmencie, burger w WARSie nie przypadł tiktokerce do gustu. Być może było to spowodowane zbyt długim czasem oczekiwania.

Jak widzicie, wygląda to w miarę dobrze, ale nic bardziej mylnego. Zimna szarpana wieprzowina, chłodna, rozwalająca się bułka. To jeden z najgorszych burgerów, jakie miałam okazję jeść w życiu.

Internauci podkreślają, że niezwykle trudno jest o dobre jedzenie w pociągu. Są jednak takie osoby, które są w pełni zadowolone z usług WARS-u. Jeden z internautów podkreślił, że smaczne są tu śniadania, które przygotowuje się na świeżo. Inna internautka podkreśliła z kolei, że kotlet schabowy, który zjadł jej mąż, był mega dobry.

A Wy jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Sprawdź na naszym kanale YouTube, jak przygotować potrawkę z kurczaka w kruchym cieście:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także