NewsyKiedy kanapka drwala z cebulą w McDonald's? Jaka cena? Ile kalorii? Jak zamówić? Sprawdzamy

Kiedy kanapka drwala z cebulą w McDonald's? Jaka cena? Ile kalorii? Jak zamówić? Sprawdzamy

Kiedy kanapka drwala z cebulą w McDonald's? Jaka cena? Ile kalorii? Jak zamówić? Sprawdzamy
Ewa
28.12.2021 14:35, aktualizacja: 05.01.2022 18:03

Kanapka drwala z cebulą w McDonald's? Czemu nie. Kiedy nowy burger trafi do sprzedaży? Ile będzie kosztować? Ile ma kalorii i w jakiej wersji będzie serwowana cebula? Sprawdź.

Kanapka drwala z cebulą w McDonald's

Co roku pojawienie się kanapki drwala w McDonald's wywołuje spore poruszenie. Fani ustawiają się w długich kolejkach, niejednokrotnie paraliżując ruch. To najchętniej sprzedawana pozycja z menu sezonowego w znanej sieciówce.

Burger Drwala występuje w kilku wersjach: z żurawiną, kurczakiem, klasyczny, na ostry i podwójny. Niektórzy narzekali na brak kanapki w wersji wege, ale pojawiły się głosy, że w poprzednim sezonie jej sprzedaż była tak niska, że ponowne wprowadzenie jej do menu sezonowego nie miało sensu.

A co powiecie na kanapkę drwala z cebulą? Data premiery jest już znana. Kiedy nowy burger trafi do sprzedaży?

Powrót burgera Drwala- Pyszności
Powrót burgera Drwala- Pyszności

Kiedy kanapka drwala z cebulą do kupienia w McDonald's?

Tajnym składnikiem, który ma wyróżnić nową kanapkę drwala jest grillowana cebula. Wcześniej występowała w drwalu jedynie w wersji prażonej, więc wielbiciele tego warzywa będą uszczęśliwieni.
Grillowana cebula jest delikatnie słodka i rozpływająca się w ustach. Jest świetnym dodatkiem nie tylko do drwala, ale też do domowych burgerów.

Data premiery kanapki drwala z cebulą jest już znana. Burger będzie dostępny w całej Polsce już od 5 stycznia, ale… nie tylko pod jednym warunkiem.

Jak zamówić kanapkę drwala z cebulą?

Próżno będzie szukać burgera na tablicowym menu w restauracjach McDonald's. Jak można zamówić kanapkę drwala z cebulą? Specjalna oferta dostępna będzie jedynie w aplikacji mobilnej oraz w dostawie Glovo.

Ile kalorii ma kanapka drwala z cebulą? Jaki skład?

Skład: grillowany kotlet z mięsa wołowego, ser topiony w panierce, bekon, sałata lodowa, grillowana i prażona cebulka, sos z przyprawami. Kanapka drwala z cebulą – kalorie: Aż 1125 kcal.

A cena? Za kanapkę drwala z cebulą zapłacimy 19,50 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także