NewsyKasy w Biedronce mają jeden ukryty przycisk. Dzięki niemu zapłacisz mniej za zakupy

Kasy w Biedronce mają jeden ukryty przycisk. Dzięki niemu zapłacisz mniej za zakupy

Kasy w Biedronce mają jeden ukryty przycisk. Dzięki niemu zapłacisz mniej za zakupy
Ewa
22.10.2022 14:16

Samoobsługowe kasy w Biedronce mają ukryty jeden specjalny guzik. Jego użycie może obniżyć Twój rachunek. Zobacz, jakie jeszcze funkcja skrywają kasy w znanym markecie.

W czasie szalejącej inflacja warto jest szukać oszczędności wszędzie. Okazuje się, że przy pomocy niewielkiego, ukrytego przycisku w kasie samoobsługowej w Biedronce możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy. Gdzie go znaleźć i jak używać?

Funkcja kasy w Biedronce

Biedronka od czasów pandemii stawia na automatyzację sprzedaży. W praktycznie wszystkich sklepach pojawiły się samoobsługowe kasy, które mają wspomóc pracowników sklepów oraz przyspieszyć dokonywanie zakupów. Przeznaczone są one dla osób, które chcą zapłacić bezgotówkowo i szybko wyjść ze sklepu. Projektanci i programiści wyposażyli te kasy w szereg funkcji, o których mogłeś nie wiedzieć.

Ukryte funkcje kasy samoobsługowej

Kasa samoobsługowa skrywa kilka przycisków, które mogą usprawnić Twoje zakupy. Wiele osób nawet ich nie zauważa- mogą wyglądać jak zwykłe naklejki.

Kasy w Biedronce- Pyszności
Kasy w Biedronce- Pyszności

Pierwszy przycisk od lewej do regulacja głośności komunikatów. Szczególnie pomocny będzie dla osób starszych oraz mających problemy ze słuchem. Drugi przycisk, skierowana w górę strzałka, pozwala na przywołanie do nas obsługi, aby pomogła nam przy usunięciu pozycji na paragonie, znalezieniu odpowiedniego kodu lub usunięciu błędu. Ostatni przycisk umożliwi z kolei łatwe zeskanowanie karty Moja Biedronka. Pozwala również na wprowadzenie numeru telefonu, jeśli nie masz przy sobie właściwej karty.

Jak płacić mniej za zakupy w Biedronce

Na szczególną uwagę zasługuje jednak trzeci przycisk, przypominający nieco ikonkę aparatu. To właśnie dzięki niemu możemy nieco zaoszczędzić.

Kasy w Biedronce- Pyszności
Kasy w Biedronce- Pyszności

Wspomniany przycisk służy do tarowania (czyli zerowania) wagi. Pozwala to mieć 100-procentową pewność, że produkty zostaną właściwie zważone. Wystarczy nacisnąć przycisk, a następnie położyć na wadze zakupy. Dzięki temu zapłacisz tylko za to, co położyłeś na kasie. Waga będzie wyzerowana, bez ryzyka narzutów i pozostałości po innych klientach.

Zobacz nasz patent na wykorzystanie obierek i resztek

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także