NewsyUwaga! Mega konkurs dla naszych fanów!

Uwaga! Mega konkurs dla naszych fanów!

Uwaga! Mega konkurs dla naszych fanów!
Pyszności
28.05.2019 09:48, aktualizacja: 28.05.2019 13:48

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Pyszności Junior. Właśnie wystartował mega konkurs, w którym do zgarnięcia są świetne nagrody!

Co można wygrać?

W naszym konkursie wyróżnimy 3 osoby. Trafią do nich kolorowe zestawy Lunch Munch oraz nasza ostatnia książka, w której znajdziecie aż 120 świetnych przepisów.

III MIEJSCE:

Obraz

W skład tego zestawu wchodzą różowe pojemniki na jedzenie Hello Penelope (3-elementowy komplet na posiłki z wkładem chłodząco-grzejącym), chusteczki nawilżone do twarzy i rąk Hello Rainbow oraz Wielka Księga Pyszności.

Wartość nagrody wynosi 114 zł.

II MIEJSCE:

Obraz

W tym przypadku do zwycięzcy trafi niebieska torba termiczna na lunch dla dzieci Bill the Blueberry, 30 kolorowych sztućców z drewna Hello Rainbow oraz Wielka Księga Pyszności.

Wartość zestawu wynosi 149 zł.

I MIEJSCE:

Obraz

I w końcu główna nagroda, na którą składa się: cały zestaw na lunch Wendy (torba na lunch Wendy the Watermelon, 3-elementowy zestaw pojemników Hello Wendy, dwa opakowania chusteczek i sztućców Hello Rainbow) oraz Wielka Księga Pyszności.

Wartość głównej nagrody wynosi 235 zł.

Co trzeba zrobić?

Aby wygrać jeden z pakietów, pod filmikiem konkursowym należy wstawić zdjęcie dowolnego dania, które ostatnio przygotowaliście ze swoimi pociechami. Dodatkowo napiszcie co Waszym zdaniem jest najfajniejsze we wspólnym gotowaniu z dziećmi.

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj:

Do kiedy trwa konkurs?

Nasza akcja ruszyła 28 maja i potrwa do niedzieli, 2 czerwca. Dlatego nie zwlekajcie i od razu zabierajcie się do działania!

https://pysznosci.pl/wp-content/uploads/2019/05/lm_konkurs.mp4

Powodzenia!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także