NewsyKuchnia Anny Lewandowskiej wprawia w osłupienie. Mało kogo na taką stać

Kuchnia Anny Lewandowskiej wprawia w osłupienie. Mało kogo na taką stać

Kuchnia Anny Lewandowskiej robi kolosalne wrażenie - Pyszności; foto: Facebook, Instagram
Kuchnia Anny Lewandowskiej robi kolosalne wrażenie - Pyszności; foto: Facebook, Instagram

15.06.2023 10:33, aktual.: 15.06.2023 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska to miłośniczka gotowania i zdrowego odżywiania. Ponieważ nie jest jedynie teoretyczką i nie zawierza zdrowia swojego i rodziny niesprawdzonym przepisom, preferuje raczej osobiście zakasać rękawy i przygotować coś pysznego i odżywczego. Jej autorskie receptury potrzebują odpowiednich warunków do wcielenia ich w życie. A do tego służy kuchnia. I to nie byle jaka. 

Anna i Robert Lewandowski ciężko pracowali na swój sukces, a owoce ich trudów są dzisiaj widoczne gołym okiem. Szybkie samochody to nie wszystko: trzeba jeszcze stworzyć przytulne cztery ściany, gdzie po dniach pełnych wrażeń można nareszcie w ciszy i spokoju oddać się życiu rodzinnemu. Najsłynniejsza para polskich sportowców na wszelki wypadek wyposażyła się w kilka takich miejsc. Apartament w Warszawie, dom na Majorce, luksusowa rezydencja w okolicach Barcelony, aż w końcu robiąca wrażenie nieruchomość w Monachium. Jest z czego wybierać.

Ania i Robert Lewandowscy ciężko pracowali na swój sukces - Pyszności; foto: Facebook
Ania i Robert Lewandowscy ciężko pracowali na swój sukces - Pyszności; foto: Facebook

Chociaż zakładamy, że w każdym z tych miejsc nie brakuje wyraźnych oznak dostatku, to największe wrażenie na sympatykach Lewandowskich zrobił dystyngowany dom w Niemczech; kraju, w którym Robert przez lata grał dla klubów Bundesligi. Jednak to nie jego królestwo — boisko — jest tematem tego artykułu. Dzisiaj chcemy ci pokazać, jak w monachijskiej willi prezentuje się ulubione pomieszczenie Anny: kuchnia. Dwa słowa. Robi wrażenie.

Kuchnia Anny Lewandowskiej

O kuchni słynnej specjalistki od zdrowego odżywiania różnego rodzaju portale rozpisują się już od dawna. Nic w tym dziwnego — ze względu na to, że Ania prowadzi czasem tzw. live cooking, to właśnie z tego pomieszczenie domu Lewandowskich mamy najwięcej relacji. Jest na co popatrzeć, i nie mówimy tu jedynie o pysznościach autorstwa Anny!

Kuchnia Lewandowskiej w dwóch odsłonach - Pyszności; foto: Facebook, Instagram
Kuchnia Lewandowskiej w dwóch odsłonach - Pyszności; foto: Facebook, Instagram

Kuchnia Lewandowskiej jest przede wszystkim bardzo funkcjonalna (potężna płyta indukcyjna i robiący wrażenie system wentylacyjny), co świadczy o tym, że Ania nie traktuje jej jedynie jako ozdoby, lecz również jako miejsca pracy. We wnętrzu przeważa biel, beż i brąz. To właśnie idealnie dobrane dodatki z drewna sprawiły, że specjaliści zachwycają się ogólnym wystrojem pomieszczenia. Drewniany blat i krzesła nadały kuchni elegancji, która dla większości z nas pozostaje w sferze marzeń. Ich spełnienie trochę kosztuje: rezydencja Lewandowskich w Monachium kosztowała bowiem... 10 milionów euro. 

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także