NewsyKupiła mix sałat, w której była jaszczurka. Gdy zobaczyła ją na talerzu, wpadła w panikę

Kupiła mix sałat, w której była jaszczurka. Gdy zobaczyła ją na talerzu, wpadła w panikę

Jaszczurka w mixie sałat z Lidla, Fot. tiktok/lost.broken.girl
Jaszczurka w mixie sałat z Lidla, Fot. tiktok/lost.broken.girl

Pani Julia z Rzeszowa wybrała się do Lidla przy ul. Krakowskiej. Kupiła m.in. mix sałat. Wtedy jeszcze nie miała pojęcia, że czeka ją niemiła niespodzianka w postaci gratisu, którego wolałaby nigdy nie zobaczyć.

Robiąc zakupy w sklepie, można natknąć się na przykre niespodzianki. Wielokrotnie zdarza się, że przynosimy ze sobą owady, pająki czy... jaszczurki. Zazwyczaj dotyczy to jednak świeżych, niepakowanych produktów - takich jak warzywa i owoce. Tym razem było jednak inaczej. Znalezisko było zamknięte w folii z mixem sałat.

Mix sałat z Lidla. Takiej "promocji" 1+1 nikt się nie spodziewał

Pani Julia opublikowała na TikToku nagranie, na którym pokazuje, na jakie znalezisko natknęła się w mixie sałat, które są dostępne w Lidlu. Zrobiła na ich bazie sałatkę, dodając inne warzywa i sos, a następnie przełożyła całość na swój talerzy.

Gdy zjadła połowę sałatki, jej oczom ukazała się... jaszczurka, a właściwie jej połowa. Była to głowa i część odwłoku z wylewającymi się wnętrznościami.

Kobieta podzieliła się widokiem swojego talerza z internautami, umieszczając nagranie na TikToku. Przyznała, że robiła to, nie patrząc na talerz.

Zobaczyła jaszczurkę na talerzu. Wpadła w panikę

Widok jaszczurki początkowo zmroził panią Julię, a następnie doprowadził do paniki.

- Nie znoszę takich rzeczy, wpadłam w panikę. Trwało to dobre 10 minut. Zaraz to wszystko wyrzuciłam, a śmieci wyniosłam z domu - opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami "Gazety Wyborczej".

Dodała, że nie zauważyła wcześniej jaszczurki, ponieważ porcja, która znajdowała się na talerzu, była duża i było tam sporo zielonych listków sałaty. Ponadto nie myła zawartości foliowej torebki, gdyż zgodnie z oznaczeniem, mix sałat został umyty przed zapakowaniem.

- Bardzo lubię sałatki, często je robię z grzankami, sosem. Takie miksy kupuję zwykle dwa razy w tygodniu. Ale teraz mam traumę - tłumaczyła pani Julia.

Przyznała też, że złożyła już reklamację w Lidlu i czeka na jej rozpatrzenie.

Jaszczurka w mixie sałat z Lidla. Fot. Pexels
Jaszczurka w mixie sałat z Lidla. Fot. Pexels

Szukasz pomysłu na pyszną sałatkę? Wypróbuj przepis na idealną sałatkę ziemniaczaną z marynowaną cebulką na grilla

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także