NewsyNajdroższy McDonald's w Polsce. Różnice w cenach są naprawdę spore

Najdroższy McDonald's w Polsce. Różnice w cenach są naprawdę spore

Najdroższy McDonald's w Polsce - Pyszności; Foto Canva.com
Najdroższy McDonald's w Polsce - Pyszności; Foto Canva.com

24.02.2023 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli jesteś częstym bywalcem popularnej sieciówki, serwującej dania fast-food, to z pewnością wiesz, że ceny w większości tych restauracji są takie same. Są jednak pewne wyjątki. Czy wiesz, gdzie znajduje się najdroższy McDonald's w Polsce?

Co oferuje najdroższy McDonald's w Polsce i gdzie się znajduje?

Oferta McDonald's została ułożona w ten sposób, by wszystkie ceny serwowanych tu posiłków były jednakowe. Są jednak pewne różnice, co może wywołać niemałe zaskoczenie. Skąd różnice, skoro to sieciówka? Najważniejsza kwestia to przede wszystkim lokalizacja. Ceny wszystkich pozycji, które znajdują się w menu restauracji, są dużo wyższe niż w pozostałych restauracjach McDonald's. Oczywiście, pocieszające w tym wszystkim jest to, że tych drastycznych różnic można uniknąć w prosty sposób.

McDonald's - Pyszności; foto: Canva
McDonald's - Pyszności; foto: Canva

Gdzie dokładnie znajduje się najdroższy McDonald's w Polsce? W Warszawie, a dokładniej na Lotnisku Chopina. A różnica cen jest spowodowana dokonaniem zakupu posiłków, tuż po odprawie. Pomimo tego, że w stolicy znajduje się niemal 40 restauracji tej sieci, to ceny posiłków są tu jednakowe, z wyłączeniem właśnie Lotniska Chopina, gdzie jest najdrożej. Jesteś zaskoczony?

Ile kosztują posiłki w najdroższym McDonaldzie w Polsce?

Najdroższy McDonald's w Polsce to dużo wyższe ceny posiłków, hamburgerów i napojów, w porównaniu do pozostałych restauracji tej sieci, które znajdują się w innych lokalizacjach. Różnice są spore, a największe zaskoczenie wywołuje mała kawa czarna, za którą trzeba zapłacić aż 11,90 zł. W przypadku innych kawiarni, w tej kwocie jesteś w stanie kupić kawę w rozmiarze średnim, a nawet dużym.

McDonalds - Pyszności/ źródło: Canva
McDonalds - Pyszności/ źródło: Canva

Takie ceny w punktach gastronomicznych na lotnisku, nie powinny być żadnym zaskoczeniem. Jeśli dokonałeś zakupu posiłku, już po odprawie, to musisz liczyć się z dużo większym wydatkiem. Dlatego też, jeśli chcesz zaoszczędzić, to dobrze będzie zjeść lub wypić kawę, jeszcze przed dokonaniem odprawy, a najlepiej przed samą wizytą na lotnisku. Na pewno, będzie zdecydowanie taniej!

Zobacz na naszym kanale YouTube, jak zrobić koperty z lasagne w sosie pomidorowym:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także