PoradyWłożyła do niego parówki, zakręciła i poszła na piknik. Po otwarciu efekt odebrał mowę

Włożyła do niego parówki, zakręciła i poszła na piknik. Po otwarciu efekt odebrał mowę

Jak gotować parówki? - Pyszności; foto: Canva, screen z tiktok.com; konto: the_mcdevitt
Jak gotować parówki? - Pyszności; foto: Canva, screen z tiktok.com; konto: the_mcdevitt

21.10.2022 17:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zanim nadejdzie wiosenny sezon pikników, warto udoskonalić logistykę ich organizacji. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zapomniał czegoś ważnego na takie rodzinne spotkanie na łonie natury. Lepiej więc myśleć zawczasu i na przykład poznać odpowiedź na pytanie: jak zabrać się za gotowanie parówek bez sprzętu do... gotowania?

Czy wspominaliśmy już kiedyś, że jesteśmy wielkimi fanami awangardowych technik kulinarnych z TikToka? Nie jest to może miejsce, gdzie doświadczeni szefowie kuchni mogą szlifować swoje umiejętności i już zdecydowanie nie zastąpi kursów, szkoły gastronomicznej czy lat doświadczeń zdobytych w restauracjach, ale jedno trzeba TikTokerom oddać. Pomysłowości im nie brakuje.

Jak gotować parówki? - Pyszności; foto: Canva
Jak gotować parówki? - Pyszności; foto: Canva

Użytkownicy tego portalu społecznościowego prześcigają się w praktycznych poradach dla zwykłych ludzi. Kipiący makaron? Żaden problem. Przecięcie jajka sprężynką z długopisu? Łatwizna. Zjedzenie zupki chińskiej bez miski? Oto filmik. I tak dalej.

A w filmiku opublikowanym przez brytyjską użytkowniczkę TikToka o nicku the_mcdevitt zobaczyliśmy idealny trik pokazujący jak przygotować parówki na piknik, gdy nie chcemy ich tam gotować.

Gotowanie parówek poza domem

Na czym więc polega rzeczony fortel z parówkami? O problemie z gotowaniem parówek poza domem wystarczy pomyśleć chwilę przed wyjściem.

Obraz

TikTokerka pokazała na opublikowanym filmie, jak zagotowuje w czajniku elektrycznym wodę, a następnie odpakowuje puszkę (co kraj to obyczaj) parówek. Później do akcji wkracza nic innego jak termos turystyczny. Kobieta najpierw wlała do niego wrzątek, a później wsadziła do środka tyle parówek, ile tylko zmieściła. Tym sposobem gotowanie parówek na pikniku przestaje być problemem.

Widzowie z TikToka byli zachwyceni pomysłem Brytyjki.

Na 100% zrobię tak następnym razem. Zawsze wydaję fortunę na jedzenie gdy idę na cały dzień do parku etc.

Trzeba temu komentarzowi przyznać absolutną rację. Cena za hot doga na mieście potrafi zszokować. Niemniej jednak to wcale nie pokazany przez TikTokerkę trik wywołał największe poruszenie. Bohaterem filmiku tak naprawdę stały się parówki z puszki. Niemal 1000 polubień zyskał na przykład taki komentarz:

Zapuszkowane parówki? Na pewno nie jesteś z USA...

Cóż, nie będziemy udawać, że nas to nie dziwi.

Zanim zastosujecie trik z TikToka, zastanówcie się nad wyborem parówek. W tym filmiku z naszego kanału na YouTube obejrzycie ich wielki test i porównanie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także