PrzepisNowy burger Drwala w McDonald's! Ma zaskakujący dodatek, co sprawia, że jest typowo polski

Nowy burger Drwala w McDonald's! Ma zaskakujący dodatek, co sprawia, że jest typowo polski

Burger Drwala z plackiem- Pyszności
Burger Drwala z plackiem- Pyszności
Ewa
18.01.2023 13:02

McDonald's zaskakuje swoich fanów i wprowadza nową kanapkę. Burger Drwala z plackiem ziemniaczanym już dostępny w restauracjach.

Drwal to kanapka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Co roku pojawia się sezonowo w ofercie znanej sieci z fast-foodami i bije rekordy sprzedaży. McDonald's przygotowuje różne wersje burgera, które mają przypaść do gustu jeszcze szerszemu gronu fanów.

Burger Drwala z plackiem ziemniaczanym

Sieć restauracji pod złotymi łukami przygotowała noworoczną niespodziankę dla swoich fanów. Od 18 stycznia (poniedziałek) w menu pojawił się drwal w nowej odsłonie. Bułka z serowo-bekonową posypką, wołowiną, sałatą i prażoną cebulką zyskała dodatkowo placek ziemniaczany.

Burger Drwala z plackiem ziemniaczanym- Pyszności
Burger Drwala z plackiem ziemniaczanym- Pyszności

Adam Pieńkowski, były szef McDonald's Polska, mówi, że ta kanapka po prostu "wywraca menu do góry nogami". Jest też "typowo polska" - nie znajdziesz jej w innych restauracjach na całym świecie. Pojawienie się wersji z plackiem to również dobra informacja dla osób, które ograniczają mięso. Można poprosić wtedy o usunięcie wołowiny z kanapki. Dzięki plackowi ziemniaczanemu będzie ona wciąż sycąca i "na bogato". Niestety, zostaje wciąż pewna ilość boczku na bułce, przez co wegetarianie nie będą zachwyceni.

Gdzie będzie dostępna kanapka?

Burgery Drwala znika z oferty McDonald's zwykle pod koniec stycznia. Aby spróbować ziemniaczanej nowości mamy czas do 24.01. Dostępna powinna być w większości restauracji. Za burgera Drwala z plackiem ziemniaczanym w zestawie z frytkami i napojem trzeba zapłacić około 33,90 zł. Sam kanapka Drwala z plackiem to natomiast koszt 27,40 zł.

Przepis na domowego burgera znajdziesz na naszym kanale YouTube

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także