NewsyKelnerka poplamiła sukienkę teściowej na ślubie. Panna Młoda wręczyła jej kolosalny napiwek

Kelnerka poplamiła sukienkę teściowej na ślubie. Panna Młoda wręczyła jej kolosalny napiwek

Panna młoda- Pyszności
Panna młoda- Pyszności
Ewa
11.10.2022 17:06

Panna młoda zaskoczyła kelnerkę swoją nietypową prośbą. Za poplamienie sukienki swojej teściowej wręczyła obsłudze rekordowy napiwek.

Teściowe potrafią zajść za skórę przyszłym pannom młodym. W internecie krążą żarty i historie, które jednocześnie bawią i mrożą krew w żyłach. Pewna panna młoda postanowiła poradzić sobie ze swoją teściową w nietypowy sposób.

Savoir vivre na weselu

Chociaż od wielu zasad savoir vivre odchodzi się obecnie na ślubach i weselach, to jedną z najczęściej i najbardziej restrykcyjnie przestrzeganych są te, które dotyczą ubioru. Zasady mówią, że nie powinno ubierać się strojów odsłaniających zbyt wiele oraz takich, które mogą przyćmić najważniejszą w tym dniu osobę.

Najważniejsza zasada dotyczy jednak koloru. Biel zarezerwowana jest tylko i wyłącznie dla panny młodej. Co zrobić, kiedy goście wyłamują się z tej reguły?

Panna młoda- Pyszności
Panna młoda- Pyszności

Panna młoda zapłaciła kelnerce

Kiedy panna młoda zobaczyła swoją teściową- zamarła. "Mamusia" na ślub swojego syna postanowiła przyjść w białej sukience. Szczęśliwy los sprawił, że problem rozwiązał się błyskawicznie.

Panna młoda- Pyszności
Panna młoda- Pyszności

Jedną z kelnerek na weselu była Chloe. Od lat cierpi ona na dyspraksję. Jest to zaburzenie neurologiczne, którego skutkiem jest m.in. niezdarność i problemy z równowagą. Mogłoby się wydawać, że ta choroba wyklucza ją z pracy jako kelnerka, jednak w tym przypadku... przyniosła jej dodatkowy napiwek.

Kelnerka oblała teściową sosem

Chloe raz w życiu zajęła się obsługą wesela i skończyło się to dla niej, pozornie, kiepsko. Ze względu na swoje zaburzenia neurologiczne, z rak wypadło jej naczynie z sosem i ubrudziło białą sukienkę teściowej.

W odpowiedzi na to zdarzenie, panna młoda wręczyła jej...55 funtów napiwku. W przeliczeniu jest to ponad 300 zł. Kelnerka relacjonuje, że panna młoda skwitowała to krótkim "nie powinna ubierać się na biało". Dziewczyna zdradziła również, że gdy spotyka na ulicy pannę młodą z tamtego wesela- zawsze wymieniają się szerokim uśmiechem.

Filmik Chloe zdobył milion wyświetleń.

Zobacz przepis na nacinaną szynkę z warzywami na naszym kanale YouTube

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także