PrzepisPoznajesz tego chłopca? Chciał zostać tancerzem, ale dziś jest znanym kucharzem

Poznajesz tego chłopca? Chciał zostać tancerzem, ale dziś jest znanym kucharzem

tomasz Jakubiak/Instagram
tomasz Jakubiak/Instagram
21.06.2023 15:33, aktualizacja: 21.06.2023 16:14

Poznajesz tego chłopca? Ten słodki maluch snuł plany o zostaniu tancerzem, jednak życie napisało inny scenariusz. Dziś ten znany kucharz obchodzi 40. urodziny. Mowa tu o Tomaszu Jakubiaku. 

Wielu z nas w dzieciństwie snuło plany o wykonywaniu różnorodnych zawodów. Niektórym z nas udało się spełnić marzenia sprzed lat, a inni postanowili obrać zupełnie inną ścieżkę kariery. Jedną z takich osób jest właśnie znany kucharz Tomasz Jakubiak.

Poznajesz tego chłopca? To znany kucharz Tomasz Jakubiak

Tomasz Jakubiak to polski kucharz i autor książek kulinarnych. Od lat prowadzi też swoje programy kulinarne i często występuje w telewizji śniadaniowej. Popularność zyskał dzięki programom emitowanym na kanale Canal+ Kuchnia: Sztuka mięsa, Jakubiak rozgryza Polskę, Jakubiak w sezonie i Jakubiak lokalnie. Jest autorem licznych felietonów publikowanych na łamach magazynu „Moje Gotowanie”, współpracował też z serwisem newsgastro.pl i magazynem „Food Service”. W 2022 został jurorem polskiej edycji programu MasterChef Junior. W najnowszym sezonie MasterChef dla dorosłych zasiądzie w jury u boku takich osobistości jak Magda Gessler, Ania Starmach oraz Michel Moran.

21 czerwca Tomasz Jakubiak obchodzi swoje 40. urodziny. Prywatnie jest związany z Anastazją Mierosławską, z którą ma syna Tomasza. Całkiem niedawno opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, jak bardzo jego syn jest podobny do niego z czasów dzieciństwa. Wielu internautów zauważyło ogromne podobieństwo.

Prawdziwy klon!

- czytamy.

Zawsze podkreśla miłość do tradycyjnej polskiej kuchni, która potrafi być dość tłusta. Na początku 2023 pochwalił się jednak swoją wyjątkową metamorfozą. Tomasz Jakubiak schudł bowiem ponad 20 kilogramów.

Zero diety, jakoś tak lepiej się człowiek czuje

- mówił.

Dodał również, że utrata zbędnych kilogramów to efekt niemal całkowitego odstawienia alkoholu i glutenu. Dietetycy utrzymują jednak, że zrezygnowanie z alkoholu może być faktycznie pomocne, tak odstawienie glutenu nie ma na to żadnego wpływu. Ma on nie wpływać  na przybieranie na wadze, a szkodzić wyłącznie osobom z  nietolerancją glutenu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także