NewsyPromocje Biedronki w tym tygodniu robią wrażenie. Olej i masło w cenach, których już dawno nie było

Promocje Biedronki w tym tygodniu robią wrażenie. Olej i masło w cenach, których już dawno nie było

Promocje Biedronki - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl
Promocje Biedronki - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl

23.01.2023 10:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy tydzień to zupełnie nowa i wyjątkowa oferta Biedronki. Za korzystną cenę, można kupić wiele produktów, które są niezbędne w przygotowaniu ulubionego obiadu, czy w przypadku pieczenia ciast. I tak jest też od 23 stycznia 2023 roku. Promocje Biedronki obejmują m.in. produkty, które w ostatnim czasie podrożały najbardziej.

Promocje Biedronki - sprawdź, co kupisz za naprawdę niską cenę

Biedronka zaskakuje w każdym tygodniu. Jeszcze jakiś czas temu informowaliśmy o specjalnych voucherach, które można było otrzymać po zakupie konkretnego produktu, a tym razem przyszła kolej na wyjątkową promocję na masło i olej. Bez wątpienia, są to te produkty, które w ostatnim czasie podrożały najbardziej. Okazuje się jednak, że Biedronka umożliwia ich zakup, za naprawdę niską cenę. Konieczne jest spełnienie pewnych wymogów. W przypadku masła extra polskiego Mlekovita 200 g, konieczny jest zakup trzech sztuk i posiadanie karty Moja Biedronka. W takim przypadku, zapłacisz 4,95 zł za jedną kostkę.

Gazetka z Biedronki - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl
Gazetka z Biedronki - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl

Inne promocje Biedronki obejmują m.in. olej rzepakowy Wyborny 1 litr. Przy zakupie dwóch butelek oleju i posiadaniu karty lub aplikacji Moja Biedronka, cena za litr oleju to jedyne 7,69 zł. W podobnej akcji, biorą udział również Nutella 350 g - 9,15 zł przy zakupie 2 opakowań i posiadaniu karty Moja Biedronka, kiełbasa Śląska Kraina Wędlin 550 g - 6,99 zł przy zakupie dwóch opakowań i posiadaniu karty. Miłośnicy kawy i słodkości również znajdą coś dla siebie. Podobną promocją objęte są czekolada Milka 270-300 g (7,99 przy zakupie dwóch opakowań) oraz kawa mielona Prima Finezja 275 g (8,39 zł przy zakupie dwóch opakowań). Promocja na te produkty trwa od 23.01. do 25.01.2023. Konieczne jest posiadanie karty lub aplikacji Moja Biedronka.

Co jeszcze można kupić w wyjątkowej promocji w Biedronce?

Okazuje się, że na wyżej wspomnianych produktach, promocje Biedronki się nie kończą. Wyjątkowy rodzinny obiad, możesz przygotować z szynki wieprzowej bez kości pakowanej próżniowo, która kosztuje 10,99 zł za kilogram. Tu jednak, oprócz posiadania karty Moja Biedronka, konieczne jest również dokonanie zakupów za kwotę min. 29 zł. W naprawdę korzystnej cenie, możesz zakupić również świeże owoce. Kilogram bananów i pomarańczy kosztuje w rozpoczętym właśnie tygodniu zaledwie 4,99 zł.

Promocje w Biedronce - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl
Promocje w Biedronce - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl

Pamiętaj, że przez cały styczeń, w dalszym ciągu obowiązują niskie ceny na drób. Świeży filet z piersi kurczaka pakowany próżniowo kosztuje 18,99 zł za kilogram. Odrębną promocją, która obowiązuje w tym tygodniu, jest objęty z kolei filet z piersi indyka pakowany próżniowo, który kosztuje 19,99 zł za kilogram (cena z kartą Moja Biedronka).

Sprawdź na naszym kanale YouTube, jak przygotować fit sernik Kinder Bueno:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także