PoradyNajlepszy sposób na przechowywanie miksera planetarnego w kuchni. Na pewno go wykorzystam

Najlepszy sposób na przechowywanie miksera planetarnego w kuchni. Na pewno go wykorzystam

Najlepszy sposób na przechowywanie miksera planetarnego w kuchni. Na pewno go wykorzystam
Frania

14.02.2019 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie wyobrażam sobie, aby w mojej kuchni z dnia na dzień miało zabraknąć miksera planetarnego. Po prostu go uwielbiam i wiem, że z nim uda się każdy wypiek.

A skoro mowa już o tego typu sprzęcie, to mam dzisiaj dla Ciebie bardzo ciekawe rozwiązanie. Dzięki niemu znajdziesz idealny sposób na przechowywanie miksera w każdej kuchni.

Jeśli masz dość ciągłego wyjmowania i wkładania miksera do kuchennej szafki lub kochasz minimalizm i nie lubisz gdy sprzęty kuchenne stoją na blacie, powinnaś pomyśleć o rozwiązaniu z podnośnikiem.

Jak widać na zdjęciu, dzięki sprytnemu pomysłowi, możesz sprawić, że bez wysiłku i błyskawicznie mikser pojawi się w razie potrzeby gotowy do pracy. Nie będziesz musiała szukać dodatkowego miejsca, aby móc go wyjąć i podłączyć do zasialania.

Co więcej, decydując się na takie rozwiązanie, możesz wykorzystać dolną szufladę, która świetnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania końcówek do urządzenia. Tym samym, wszystkie niezbędne elementy, będziesz przechowywać w jednym miejscu.

A w przypadku kiedy sprzęt będzie już niepotrzebny, po prostu go schowasz i zamkniesz kuchenną szafkę. Po sprzęcie nie będzie najmniejszego śladu!

Koniecznie daj znać co myślisz o tym pomyśle ?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także