NewsyPrzyniosła swoje jedzenie na wegańskie wesele. Panna Młoda była wściekła

Przyniosła swoje jedzenie na wegańskie wesele. Panna Młoda była wściekła

Przyniosła swoje jedzenie na wegańskie wesele. Panna Młoda była wściekła
Paulina
09.08.2022 13:37

Sezon ślubny już dawno rozpoczęty, można powiedzieć, że jesteśmy w połowie. Wraz z nim różne dramaty ślubne. Tym razem temat związany z jedzeniem. Wegańskie wesele. Byliście na takim? Siostry pana młodego przyniosła na wesele swoje jedzenie, co nią kierowało?

Mój brat ożenił się w zeszły weekend. On i moja nowa szwagierka znają się od kilku lat i oczywiście zostałam zaproszona na ślub. Jest weganką od 12 roku życia, "nawróciła" mojego brata. W ostatnich latach postanowili więc, że ślub będzie wegański. Zasadniczo oznaczało to, że cały catering był wegański, nawet alkohol. Wykorzystali płatki z ogrodu zamiast plastikowych konfetti i tym podobnych rzeczy, aby ślub był tak ekologiczny, jak  to tylko możliwe. Nie mam z tym żadnego problemu.

powiedziała siostra Pana Młodego.

Alergie gości weselnych

Jednak z uwagi na pewne ograniczenie dietetyczne siostra Pana Młodego, przyniosła na wesele swoje jedzenia. Ma ona wiele alergii m.in. na orzeszki ziemne, soję, sezam i łagodną alergię na skorupiaki. Przed ślubem ustalała z bratem czy na weselnym stole znajdzie się coś dla niej. W wielu potrawach pojawiały się alergeny, wiec nie chciał ryzykować i zabrała swoja sałatkę z jajkiem.

,To było zbyt ryzykowne, więc powiedziałam, że przyniosę własne jedzenie, a on zgodził się, że to najlepsza opcja. Robiłem to z wieloma takimi wydarzeniami w przeszłości i nigdy nie stanowiło to problemu

mówi kobieta

Obraz

Wegańskie wesele marzeń

Wielu gości podczas wesela było mocno rozczarowanych weselnym jedzeniem. Siostra Pana Młodego wyciągając swoje pudełko narobiła apetytu innym gościom. Nie spodobało się to Pannie Młodej- w posiłku znalazły się produkty pochodzenia zwierzęcego. Dla świeżo upieczonej żony było to bardzo lekceważące zachowanie, a wegański ślub był dla niej głównym celem.

Z pewnością można przeprowadzić tu wiele dyskusji, kto w tej kwestii miał racje. Czy Panna Młoda, która chciała wesele w wersji wegańskiej? Może Pan młody powinien uprzedzić przyszła żonę o alergiach siostry?

Jeśli natomiast macie ochotę na wegańskie jedzenie to przedstawiamy nasz tofurki:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także