NewsyMama 11-latki przerażona widokiem w McDonald's. Odpychającą scenę zapamięta na zawsze

Mama 11‑latki przerażona widokiem w McDonald's. Odpychającą scenę zapamięta na zawsze

Klientka restauracji McDonald's znalazła robaki w dystrybutorze ketchupu- Pyszności; Foto - Facebook; YouTube
Klientka restauracji McDonald's znalazła robaki w dystrybutorze ketchupu- Pyszności; Foto - Facebook; YouTube
Agnieszka
08.09.2022 14:56

Zachowanie odpowiedniej higieny w lokalach gastronomicznych to podstawa. Dzięki temu możemy mieć pewność, że oferowane jedzenie jest nie tylko smaczne, ale również pozbawione szkodliwych bakterii. Niestety niektóre lokale nie odznaczają się wyjątkową czystością. Niedawno doświadczyła tego klientka angielskiego McDonald's. W dozowniku do sosu BBQ znalazła robaki.

Robaki w McDonald's

Zestaw McDonald's frytki i napój - Pyszności; Foto: Canva.com
Zestaw McDonald's frytki i napój - Pyszności; Foto: Canva.com

Od jakiegoś czasu po internecie krąży filmik, który przedstawia robaki w dozowniku na sos. Nagrała go jedna klientka angielskiego McDonald's. Przyszła ona do lokalu z córką oraz jej koleżanką. Gdy córka z koleżanką podeszły do dozownika z sosem BBQ, zauważyły w nim robaki.

Moja córka oraz jej koleżanka postanowił pójść po sos z dozownika. Jej koleżanka zauważyła, że znajdują się w nim larwy. Powiedziałabym, że było ich tam około 30 lub 40 - taką wypowiedź kobiety Carly Ormerod można przeczytać na portalu nypost.com

Według klientki larwy musiały znajdować się już w dozowniku od dłuższego czas. Oznacza to, że nikt nie wyczyścił prawidłowo urządzenia i robaki miały czas na to, aby się rozmnożyć. Obrzydzona tym widokiem kobieta poinformowała pracowników restauracji o larwach.

Przedstawiciele sieci McDonald's postanowili skomentować zaistniałą sytuację. Cała wypowiedź możemy przeczytać na portalu nypost.com. Poniżej przedstawiamy jej fragment:

(...) dozowniki są codziennie sprawdzane pod kątem czystości i kiedy nasz zespół dostał informacje na temat zaistniałej sytuacji - natychmiast wyłączyliśmy dozowniki w celu ich wyczyszczenia oraz odkażenia.

Reakcja internautów na nagranie

Sos - Pyszności; Foto: Canva.com
Sos - Pyszności; Foto: Canva.com

Kobieta opublikowała nagranie przedstawiające robaki w dozowniku na swoim profilu na Facebooku. W konsekwencji na filmik zareagowało już ponad 700 osób. Na krótkim nagraniu możemy zaobserwować czerwony sos i wijące się w nim białe larwy.

Pod filmikiem znajduje się już 605 komentarzy. Wiele osób zgodziło się z tym, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Zachowanie czystości w lokalu gastronomicznym jest priorytetem. Poniżej podajemy kilka komentarzy znajdujących się pod filmikiem:

Powinni być natychmiast zamknięci!
Planowałam pójść tam ze swoimi dziećmi, bardzo się cieszę, że teraz to zobaczyłam, bo nie będziemy nawet zbliżać się do tego miejsca.
Niemożliwe, żeby to było czyszczone codziennie.

Jeśli masz ochotę na domowego, wegetariańskiego hamburgera - zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować burger drwala wege krok po kroku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także