NewsyWyjątkowa oferta Lidla i Biedronki. Idealna na Środę Popielcową

Wyjątkowa oferta Lidla i Biedronki. Idealna na Środę Popielcową

Wikimedia
Wikimedia
22.02.2023 09:12

Wielki Post, który właśnie się rozpoczął, to ten czas, w którym w Środę Popielcową i piątki, będą królować dania z ryb. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić śledzie w promocji, to wiedz, że wyjątkową ofertę dla klientów przygotowały popularne dyskonty. Jak wygląda ich oferta?

Śledzie w promocji - co oferuje Lidl i Biedronka?

Jeszcze nie tak dawno, każdy zachwycał się śledziami podczas Świąt Bożego Narodzenia. Teraz jest dobry moment, by sięgnąć po nie ponowie - szczególnie, że do pierwszych dni kwietnia potrwa Wielki Post. To idealna okazja, by kupić śledzie w atrakcyjnej cenie. Szczególnie, że śledzie w promocji możesz teraz zakupić w popularnych dyskontach - w Lidlu i Biedronce.

Śledzie bez śmietany- Pyszności/ źródło: kadr z filmu SmakowiteDania
Śledzie bez śmietany- Pyszności/ źródło: kadr z filmu SmakowiteDania

Na czym polega promocja? Zarówno jeden, jak i drugi sklep oferuje rabat w wysokości 50 proc. na drugie opakowanie zakupionych śledzi. W przypadku Biedronki, promocją objęte są wszystkie śledzie marki Marinero. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, wystarczy zeskanować kartę lub aplikację Moja Biedronka. Podobną promocję dla klientów oferuje także Lidl i dotyczy ona śledzi marki Nautica. Oprócz nich, w korzystnej cenie możesz tu również zakupić filet z łososia atlantyckiego w cenie 54,90 zł - tu wymagana jest aktywacja kuponu w aplikacji Lidla.

Wyjątkowe promocje na mięso w Biedronce

Okazuje się, że nie tylko śledzie w promocji kupisz w Biedronce po naprawdę korzystnej cenie. Z wyjątkowej promocji, możesz skorzystać również w przypadku mięsa. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim mięso mielone z łopatki wieprzowej Kraina Mięs - 7,99 zł za opakowanie, przy zakupie dwóch opakowań. W korzystnej cenie kupisz również drób. Tu, na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim mięso mielone z kurczaka z chowu bez antybiotyków 400 g, które kosztuje 8,99 zł za opakowanie. Być może skusisz się również na świeżą ćwiartkę pakowaną próżniowo za 5,49 zł za kilogram.

Promocje na warzywa i owoce w Lidlu

Jeśli jesteś miłośnikiem warzyw i owoców, to nowa promocja w Lidlu jest specjalnie dla ciebie. Wybierając ten niemiecki dyskont, zakupisz cytrusy BIO aż o 37 proc. taniej, a zwykłe cytrusy nawet o 41 proc. taniej. Co zasługuje na szczególną uwagę? Bez wątpienia opakowanie cytryn BIO 500 g, które kosztują 4,99 zł, a także opakowanie mandarynek BIO 500 g, których cena to 6,99 zł za opakowanie.

Cytrusy - Pyszności; Foto Canva.com
Cytrusy - Pyszności; Foto Canva.com

Miej świadomość, że nie tylko cytrusy kupisz tu w korzystnej cenie. Promocja obejmuje również warzywa BIO, takie jak: BIO mini marchewki 200 g za 2,99 zł za opakowanie 200 g, czy opakowanie BIO cukinii 500 g za jedyne 4,99 zł za opakowanie.

To którą ofertę wybierasz?

Na naszym kanale YouTube znajdziesz przepis na śniadaniowy kwiatek z patelni:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także