NewsyByła pewna, że dostanie Thermomix na walentynki. Otworzyła pudełko i wpadła w szał

Była pewna, że dostanie Thermomix na walentynki. Otworzyła pudełko i wpadła w szał

Canva
Canva
Ewa
18.02.2023 11:37, aktualizacja: 04.04.2023 13:54

Anna marzyła o tym, by na walentynki czekał na nią Thermomix. Po otworzeniu pudełka z prezentem rozpłakała się. Czekało ją wielkie rozczarowanie.

Walentynki kojarzą się przede wszystkim z romantycznymi kolacjami i kwiatami. Niektóre kobiety mają jednak zdecydowanie bardziej wygórowane oczekiwania i marzenia. Pani Anna podzieliła się z nami w wiadomości swoją walentynkową historią.

Thermomix na walentynki

Thermomix to obiekt pożądania, który rozpala w Internecie emocje do granic możliwości. Jedni odkładają wiele miesięcy, aby kupić wymarzony sprzęt. Inni z kolei pukają się w czołowo, widząc ile kosztuje kuchenny gadżet. Pani Anna, nasza czytelniczka, zdecydowanie należy do wielkich fanów sprzętu.

O Thermomixie marzyłam już od dawna. Jego możliwości... no dla mnie po prostu mistrzostwo. Śledzę profile na Instagramie, które prezentują sprzęt i przepisy. Mój mąż doskonale o tym wiedział, zresztą nie dawałam mu o tym zapomnieć. Jak powiedział, że ma dla mnie wyjątkowy prezent walentynkowy, to od razu podejrzewałam, o co chodzi

- relacjonuje Anna

Thermomix na walentynki- Pyszności/ źródło: Canva
Thermomix na walentynki- Pyszności/ źródło: Canva

Pudełko pełne rozczarowania

14 lutego w korytarzu stanęło wielkie pudełko, owinięte kolorowym papierem i zwieńczone czerwoną kokardą. Anna podskoczyła z radości na ten widok. Rozmiar mniej więcej się zgadzał, kształt kartonu również. Kobieta czekała na powrót męża z pracy, który zabronił jej ruszać prezentu dopóki nie będą razem w mieszkaniu.

Cały dzień oglądałam filmiki z przepisami i już zaplanowałam, co zrobię następnego dnia na obiad. Znalazłam nawet przepis na pączki na tłusty czwartek

Kobieta z niecierpliwością otworzyła pudełko. Ze środka wynurz się nadmuchany helem balonik, do którego przyczepiony był miś i koperta z voucherem na masaż. Anna wpadła w szał.

Zaczęłam płakać i krzyczeć, jak mógł mi to zrobić. A on był z tego dumny, że wymyślił taką paczkę. Na koniec powiedział, że jestem wariatką i w d*pie ma mojego Thermomixa. Ostatecznie walentynkowy wieczór spędziliśmy osobno

Zamiast Thermomixa - awantura. Zamiast walentynek - ciche dni. Czy uważasz, że kobieta przesadziła?

Przepis na kultowe desery inspirowane znanymi słodyczami znajdziesz na naszym kanale YouTube

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także