WIELKA KSIĘGA PYSZNOŚCI powstała dzięki Wam! Twarda okładka, 120 przepisów i wiele WIĘCEJ

WIELKA KSIĘGA PYSZNOŚCI powstała dzięki Wam! Twarda okładka, 120 przepisów i wiele WIĘCEJ

WIELKA KSIĘGA PYSZNOŚCI powstała dzięki Wam! Twarda okładka, 120 przepisów i wiele WIĘCEJ
Katarzyna Skoczek
12.11.2018 12:29, aktualizacja: 12.11.2018 12:43

Ruszyła limitowana przedsprzedaż WIELKIEJ KSIĘGI PYSZNOŚCI! Do Waszych rąk oddajemy 120 przepisów w twardej oprawie, z aż 5 różnych działów, w towarzystwie zdjęć krok po kroku i QR kodów do video danego przepisu. Oficjalna premiera książki nastąpi 1 grudnia 2018, ale dzięki przed-sprzedażowej promocji możecie cieszyć się nią jako pierwsi, przed innymi! 

Obraz

To wy decydowaliście

Przy wydawaniu WIELKIEJ KSIĘGI PYSZNOŚCI wielokrotnie w ankietach pytaliśmy Was o to, jak powinna wyglądać książka, jej okładka, czy jakie przepisy chcecie znaleźć w środku. To, jak finalnie wygląda nasza nowa publikacja, to Wasza zasługa! Mamy nadzieję, że taka krojona "na miarę" książka kucharska, stanie się Waszą ulubioną i to właśnie po nią będziecie sięgać najczęściej!

Obraz

Aż 120 przepisów na każdą okazję

Każdy z przepisów, który znajdziecie w WIELKIEJ KSIĘDZE PYSZNOŚCI był przez nas testowany, dopracowywany i wielokrotnie przygotowywany. Prawda jest taka, że w kuchni spędziliśmy setki godzin, by przepisy spełniły Wasze oczekiwania i zawsze się udawały. Po co takie poświęcenie? By Wasza pasja w połączeniu z naszą pomocą i 120 przepisami, uczyniły z Was prawdziwych domowych szefów kuchni! 

Obraz

5 rozdziałów

Wiemy, że gotując szukacie sposobów nie tylko na dania główne. Dlatego WIELKA KSIĘGA PYSZNOŚCI to zbiór kultowych przepisów z aż 5 naszych stron! Stąd 5 rozdziałów:

Pyszności - to przekąski, dania główne, śniadania i wszystko to, co powinno nasycić i wywołać efekt WOW na twarzach jedzących! Wasze brzuszki będą szczęśliwe... tego jesteśmy pewni!

Słodkości - tu nie liczymy kalorii! Desery, ciasta, a nawet domowe lody przygotujecie z uśmiechem na twarzy, wiedząc, że za chwilę będziecie mogli delektować się ich smakiem.

Fit - lżej nie musi znaczyć nudno! W tym rozdziale znajdziecie świetne alternatywny dla cięższych dań, które są ich zdrowszą, ale smaczną wersją. To taka nasza odskocznia od sera, pizzy i makaronów... oczywiście na krótko!

Partyshaker - żadna impreza nie może obejść się bez zacnego towarzystwa i dobrych drinków. Warstwowe shoty, kolorowe koktajle, a nawet drinki dla tłumu - to wszystko czeka w tym dziale. Zdecydowanie 18+.

Junior - przepisy dla młodszych fanów jedzenia też mogą być oryginalne i łączyć w sobie dobry smak oraz świetną zabawę z ich wspólnego przygotowywania. O tym właśnie jest ten rozdział!

Obraz

QR kody

Niewiele osób funkcjonuje dzisiaj bez smartfona. Dlaczego więc tego nie wykorzystać? W nowej książce Pyszności przy każdym przepisie umieściliśmy QR kody, które po zeskanowaniu przeniosą Was wprost do video przepisu z danej strony. Dzięki temu gotowanie będzie jeszcze łatwiejsze, a wszelkie wątpliwości co do procesu przygotowania dania znikną w kilka sekund!

Obraz

Nowa jakość wydania

Ponieważ WIELKA KSIĘGA PYSZNOŚCI ma być książką na lata, zadbaliśmy o najwyższą jakość jej wykonania. Twarda okładka jest odporna na ścieranie i zagięcia, łatwo też, w razie kulinarnej wpadki, zetrzeć z niej zachlapania. Także papier użyty do wydruku jest trwały, a grzbiet książki został wykonany tak, by wygodnie się otwierała, a ryzyko rozerwania było bliskie zeru.

Pakiety i limitowana ilość egzemplarzy

Limitowana oferta przedsprzedaży to nie tylko promocyjna cena książki i darmowa wysyłka! To także wyjątkowe pakiety, dzięki którym każdy dopasuje zamówienie do siebie.

Książka + torba - to nasz ulubiony pakiet! Poza książką, znajdziecie w nim ekologiczną torbę zakupową z logotypem Pyszności! Torba jest trwała, pojemna i z długimi uszami, które łatwo założyć na ramię. Mamy też wrażenie, że zakupy ważą w niej trochę mniej... ;)

Obraz

Tylko książka - to pakiet dla minimalistów, którzy nie potrzebują niczego więcej, poza masą przepisowych inspiracji. Książkę wysyłamy w bezpiecznym opakowaniu, dzięki któremu nie musicie martwić się o zagięte rogi, czy jakiekolwiek zniszczenia!

Obraz

Pakiet duo - pierwszy raz na Pysznościach? To opcja dla Was! W pakiecie znajdziecie WIELKĄ KSIĘGĘ PYSZNOŚCI w towarzystwie naszej pierwszej książki (a raczej jej ostatnich egzemplarzy...1) w bardzo, bardzo specjalnej cenie. Ten zestaw to kompletny przewodnik dla pasjonatów kucharzenia!

SWÓJ PAKIET WYBIERZECIE ➡ TU ⬅

Udanego gotowania - mamy nadzieję, że dzięki WIELKIEJ KSIĘDZE PYSZNOŚCI już nigdy nie zabraknie Wam kulinarnych inspiracji!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także