NewsyCeny w restauracji Roberta Lewandowskiego. Tort kosztuje połowę wypłaty przeciętnego Polaka

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego. Tort kosztuje połowę wypłaty przeciętnego Polaka

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego - Pyszności; Foto Canva.com i kadr z materiału na kanale YouTube Polsat Sport
Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego - Pyszności; Foto Canva.com i kadr z materiału na kanale YouTube Polsat Sport
10.01.2023 08:00, aktualizacja: 10.01.2023 08:41

Wraz z rozpoczęciem karnawału, spożywamy słodkości w bardzo dużych ilościach. A skoro o nich mowa, to warto jest przyjrzeć się temu, co oferuje restauracja popularnego polskiego piłkarza. Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego. Za tort zapłacimy tutaj krocie!

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego - za co zapłacimy najwięcej?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że punkty gastronomiczne, które są prowadzone przez celebrytów oraz popularnych aktorów i sportowców, cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem społeczności. Nie należą one jednak do tych najtańszych miejsc. Doskonale świadczy o tym prezentowane przez nas miejsce i ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego. Postanowiliśmy nieco bliżej przyjrzeć się tu deserom, które są tak chętnie spożywane szczególnie teraz, podczas karnawału. Urodzinowy tort kosztuje tu prawdziwe krocie. A na tym nie koniec zaskoczeń!

Torty u Roberta Lewandowskiego - Pyszności; screen ze strony nines.com.pl
Torty u Roberta Lewandowskiego - Pyszności; screen ze strony nines.com.pl

Jeżeli zamierzamy zamówić tu tort na specjalną okazję, to w najskromniejszej wersji, przeznaczonej dla 4-6 osób, będziemy musieli liczyć się z wydatkiem rzędu 395 zł. Taki wariant udekorowano zielonym kremem, ciasteczkami przypominającymi piłki i odrobiną złota. Są oczywiście inne warianty, z bardziej wyjątkowymi zdobieniami. Przyjdzie nam za nie zapłacić 455 lub 465 zł. W dalszym ciągu jest to tort dla 4-6 osób. Z kolei, za tort dwupiętrowy, przygotowany dla około 30 osób, będziemy musieli zapłacić aż 1235 złotych.

Ceny tortów w Warszawie vs. ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego

Jeśli chodzi o ceny w lokalu u popularnego piłkarza, to na pewno zaskakują. Warto mieć na uwadze, że w tego typu miejscach zawsze będzie drożej. Szczególnie, że nie jest to typowa cukiernia, która skupia się tylko i wyłącznie na słodkościach. A jak wyglądają ceny tortów w popularnych warszawskich cukierniach? Na pewno jest zdecydowanie taniej, bo koszty rozpoczynają się już od 100 zł, a za 200 zł jesteśmy w stanie zakupić spersonalizowaną wersję. Oczywiście, zawsze też możemy samodzielnie upiec tort, jeśli czujemy się na siłach. Taki wariant będzie najlepszy i najpyszniejszy!

Tort pień drzewa- Pyszności
Tort pień drzewa- Pyszności

Szukasz inspiracji na proste domowe słodkości? Zobacz na naszym kanale YouTube, jak zrobić chrupiące ciastka z jabłkami z cynamonową posypką:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także