NewsyDietetyk skrytykował produkty Anny Lewandowskiej. Padły mocne słowa

Dietetyk skrytykował produkty Anny Lewandowskiej. Padły mocne słowa

skrytykował produkty Anny Lewandowskiej - Pyszności; foto: Facebook; Foods by Ann, oraz kadr z materiału na kanale YouTube: Michal_Wrzosek
skrytykował produkty Anny Lewandowskiej - Pyszności; foto: Facebook; Foods by Ann, oraz kadr z materiału na kanale YouTube: Michal_Wrzosek
07.03.2023 15:02, aktualizacja: 07.03.2023 15:16

Czy możemy spodziewać się konfliktu dwojga specjalistów od zdrowego odżywiania? Popularny dietetyk nie przebierał w słowach i skrytykował produkty Anny Lewandowskiej z serii "Foods by Ann".

Michał Wrzosek skrytykował produkty Anny Lewandowskiej

Michał Wrzosek to dietetyk kliniczny i trener sportowy, który, jak mało kto, zna się na swoim fachu. Chociaż jest jedną z najbardziej optymistycznych i uśmiechniętych postaci internetowego show-biznesu, potrafi również się zdenerwować. Taka sytuacja miała miejsce, chociażby wtedy, gdy Wrzosek odkrył mus owocowy z kofeiną, który na sklepowej półce leżał tuż obok produktów dla dzieci.

Dietetyk jest autorem dziesiątek nagrań na temat zdrowego odżywiania i diet, w których nigdy nie szczędzi ciekawostek i faktów naukowych, często znanych jedynie ludziom z jego branży. Tym razem postanowił stworzyć nagranie na temat rzeczy, których nie potrzebujesz, żeby schudnąć. Musimy przyznać, że czuliśmy się zaskoczeni, widząc, że wśród krytykowanych artykułów Wrzosek wymienia... produkty Anny Lewandowskiej.

skrytykował produkty Anny Lewandowskiej - Pyszności; foto: Facebook; konto: Foods by Ann
skrytykował produkty Anny Lewandowskiej - Pyszności; foto: Facebook; konto: Foods by Ann

Po pierwsze, spalacze tłuszczu

Zanim Michał Wrzosek "wziął się" za "Foods by Ann", przypomniał, że tak zwane spalacze tłuszczu, nie wykonają całej pracy za nas.

Żeby schudnąć, musisz jeść mniej kalorii, niż spalasz w ciągu dnia na wszystkie czynności. Żadne tabletki nie pójdą za ciebie na trening i nie odmówią czekolady.

Cóż, trudno się z tym nie zgodzić. W tym miejscu warto zaznaczyć, że działające na zasadzie zwiększenia wydatku energetycznego i przyspieszenia metabolizmu spalacze tłuszczu, trzeba — jeśli jednak się na nie zdecydujesz — dobierać z dużym rozsądkiem. Nie można też zapominać o tym, że stanowią one jedynie dodatek do diety i treningów.

Po drugie, produkty celebrytów

Na tym etapie filmu Wrzoska oberwało się właśnie "Foods by Ann". Doktor dietetyki skrytykował produkty Ani Lewandowskiej w następujący sposób:

(...) mają dobry skład, ale są bardzo drogie i nie zawierają żadnych magicznych właściwości. Schudniesz bez nich!

Postanowiliśmy skonfrontować opinię Michała Wrzoska z opiniami o "Foods by Ann" w internecie. Na portalu twojeopinie.com produkty Ani Lewandowskiej osiągnęły godną podziwu ocenę 4.9 punktu w pięciopunktowej skali. Czyżby smak sygnowanego przez Lewandowską jedzenia rekompensował wysokie ceny?

Skoro o odchudzaniu mowa, zobacz ten filmik z naszego kanału na YouTube z przepisami na najlepsze fit desery.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także