NewsyDo zmywarki włożył kamerkę: "Od dziś zmywam tylko ręcznie". Pokazał, co się dzieje w środku

Do zmywarki włożył kamerkę: "Od dziś zmywam tylko ręcznie". Pokazał, co się dzieje w środku

Pewien internauta postanowił sprawdzić, jak działa zmywarka
Pewien internauta postanowił sprawdzić, jak działa zmywarka
Źródło zdjęć: © Instagram
23.09.2023 08:52, aktualizacja: 23.09.2023 10:25

Pewien mężczyzna postanowił zobaczyć, jak wygląda praca zmywarki od wewnątrz. Czy to dziwny pomysł? Efekt nudów? Coś zupełnie niepotrzebnego? Pełna zgoda, ale ten film polubiło na Instagramie już... 2 miliony ludzi. Jeden szczegół nagrania wzbudził olbrzymią konsternację widzów.

Oglądając nagranie z pracy zmywarki, można poczuć się trochę jak Jean Reno w filmie "Goście, goście". Niby takie rzeczy nie powinny nas zaskoczyć — a jednak to robią. Tak, odkrywając w końcu po latach, jak naprawdę działa zmywarka, zachowywaliśmy się zupełnie jak przeniesieni w przyszłość średniowieczni rycerze, którzy nie mogli nadziwić się telewizorowi. Czytając zamieszczone pod filmikiem komentarze, dowiadujemy się, że to uczucie towarzyszyło nie tylko nam.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nagranie użytkownika "povsadventures" polubiło już 2 miliony ludzi. Blisko 50 tysięcy z nich zamieściło też pod filmem komentarz. Spodziewałbyś się, że wstawiona do zmywarki kamera może przyczynić się do takiego "virala"? Cóż, my też nie, ale z jakiegoś niezrozumiałego powodu my również z zapartym tchem oglądaliśmy cały proces napuszczania wody, mycia i płukania naczyń. Pojawiło się też kilka nurtujących pytań.

Instagramer pokazał, jak działa zmywarka. Ludzie w szoku

Samego przebiegu zmywania naczyń w zmywarce nie będziemy opisywać. Zobacz to na własne oczy w zamieszczonym na Instagramie filmie — możesz to zrobić tu. A kiedy już to zrobisz, to zastanów się, czy wybrane przez nas komentarze użytkowników serwisu są słuszne.

Największą konsternację wzbudził kolor wody w zmywarce. Już na wstępie zmywania jest on nieapetycznie brązowy. "Wygląda to dla mnie bardzo wątpliwie" - napisał jeden z internautów, a jego komentarz zebrał prawie pół miliona polubień. "Dlaczego twoja zmywarka zamiast wody używa herbaty?" - zapytał ironicznie ktoś inny. Kilka osób stwierdziło nawet, że od tej pory będzie myło naczynia ręcznie.

Wszystko wskazuje na to, że nagranie użytkownika Instagrama nie przyczyniło się wcale do rozwiązania zagadki pracy zmywarki, tylko spowodowało powstanie nowych, dręczących pytań. Czemu woda była brązowa? I dlaczego mężczyzna nie opłukał swoich naczyń przed włożeniem ich do zmywarki? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi!

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także