NewsyGordon Ramsay obejrzał na TikToku przepis na pizzę. Złapał się za głowę

Gordon Ramsay obejrzał na TikToku przepis na pizzę. Złapał się za głowę

Gordon Ramsay nie mógł znieść tego widoku
Gordon Ramsay nie mógł znieść tego widoku
Źródło zdjęć: © TikTok

06.09.2023 09:02, aktual.: 06.09.2023 09:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Proszę, przestań!" - krzyczał najsłynniejszy szef kuchni świata, oglądając zamieszczany na Tiktoku film z przepisem na pizzę. A wszystko zaczęło się niewinnie, od pewnego popularnego owocu. Chwila, moment. Owoc? Pizza? Co tam się wyprawia?!

Gordon Ramsay to, zdaniem wielu, najbardziej utytułowany szef kuchni na świecie. Jeśli w tej branży można osiągnąć wszystko — to ten charakterystyczny i kontrowersyjny Szkot ma to już za sobą. 16 gwiazdek Michelina, restauracje na całym świecie i nieograniczona rozpoznawalność sprawiły, że Ramsay może już w spokoju oddawać się działalności w internecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ramsay idzie z duchem czasu

Splendor Gordona wyszedł daleko poza sektor gastronomii. Dzisiaj Szkot może pochwalić się niewyobrażalną popularnością wśród niemających nic wspólnego z gotowaniem i restauracjami użytkowników mediów społecznościowych. 15 milionów ludzi śledzi na Instagramie każdy upubliczniony krok kucharza, który ewidentnie wczuł się w swoją influencerską rolę.

Od jakiegoś czasu Ramsay publikuje na swoich profilach dość ciekawy rodzaj filmików. Na czym polega? To bardzo proste. Kulinarny mistrz komentuje tam poczynania kucharzy — amatorów, którzy swoje ekstrawaganckie przepisy postanowili zamieścić w sieci. Jest z tego ubaw po pachy, zwłaszcza wtedy, gdy ktoś tworzy tak nietypowe dania, jak... pizza z arbuza.

To było dla niego za mocne

Nie tak dawno temu na Tiktoku Gordona Ramsay pokazało się nagranie, w którym słynny Szkot przygląda się przyrządzanej przez internautę pizzy z arbuza. Video rozpoczęło się bardzo kulturalnie. Kucharz, widząc arbuza, przyznaje ze spokojem, że bardzo lubi te owoce. Wtedy nie wiedział jeszcze, co go czeka.

Już po chwili, kiedy mężczyzna z filmiku smaruje arbuza ketchupem, obsypuje startym serem i całość umieszcza na patelni grillowej, Szkot mimowolnie wydobywa z siebie potworne jęki. "Przestań!" - słyszymy. "Naprawdę to robisz?" - pyta, chociaż nie spodziewa się odpowiedzi. Czara goryczy przelewa się w momencie, w którym Gordon jest świadkiem kładzenia na arbuzie chorizo. "Dzieciaku, co ty wyprawiasz?!" - wykrzykuje z siebie szef kuchni, ale jest już za późno. Samozwańczy kucharz z Tiktoka zajada się już pizzą, a Ramsayowi pozostaje tylko cierpienie.

A może ty skosztowałbyś takiej pizzy? Daj nam znać!

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także