NewsyGwiazda "Klanu" jest nie do poznania. Zrezygnowała z jednego produktu i chudnie na potęgę

Gwiazda "Klanu" jest nie do poznania. Zrezygnowała z jednego produktu i chudnie na potęgę

scena z: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, SK: Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju im. Pawła Królikowskiego - niedziela, , fot. Telus/AKPA
scena z: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, SK: Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju im. Pawła Królikowskiego - niedziela, , fot. Telus/AKPA

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to prawdziwa gwiazda „Klanu”. Aktorka od lat wciela się w rolę Grażyny Lubicz, a jej losy — zarówno na ekranie, jak i w prawdziwym życiu — śledzą tysiące Polaków. W ostatnim czasie aktorce udało się schudnąć aż 10 kilogramów. W czym tkwi sekret jej diety?  

Odchudzanie dla wielu z nas nie jest łatwe. Często kojarzy się z odmawianiem sobie przyjemności, niesmacznym jedzeniem i morderczymi treningami. Jednak wcale nie musi tak być. Coraz popularniejsze jest przekonanie, że redukcja może być łatwa i przyjemna. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła swój sposób na utratę wagi. Jak twierdzi, wystarczyło odstawić jeden produkt, by móc cieszyć się szczuplejszą sylwetką

Małgorzata Ostrowska-Królikowska schudła 10 kilogramów. Odstawiła jeden produkt

Gwiazda "Klanu" młodnieje w oczach. Wszystko za sprawą zmiany stylu życia, ale i specjalnej diety. Udało jej się schudnąć już 10 kilogramów. Aktorka postanowiła podzielić się, w czym tkwi jej sekret utraty wagi.

Chcesz schudnąć? Rezygnacja z pieczywa może pomóc. Fot. Pixabay
Chcesz schudnąć? Rezygnacja z pieczywa może pomóc. Fot. Pixabay

Dla wielu z nas może być to ogromnym zaskoczeniem, jednak jak zdradza Małgorzata Ostrowska-Królikowska, wystarczy zrezygnować z jedzenia pieczywa. Przyznała też, że całkowicie odmieniła swój tryb życia. Zaczęła więcej się ruszać, korzystać z dobrodziejstw spa i zwracać uwagę na to, jakie znaki daje jej organizm.

Piękna jak wiosna 

- skomentowała najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie jedna z internautek.

Pieczywo na redukcji – czy trzeba całkowicie rezygnować z chleba podczas odchudzania?

Wiele osób nie wyobraża sobie jednak dnia bez chleba. Będąc na redukcji, nie musimy jednak całkowicie z niego rezygnować. Warto jednak pamiętać, że ważne jest trzymanie się deficytu kalorycznego. Pieczywo nie sprawia przecież, że tyjemy. A jego niejedzenie nie sprawi, że natychmiast schudniemy.

Obraz

Tradycyjny pszenny chleb możemy zastąpić na przykład pieczywem razowym. Ma on wysoką zawartość błonnika pokarmowego, przez co uczucie sytości będzie dłużej się utrzymywać. Pieczywo tego typu pomaga również zredukować nadmierny poziom frakcji cholesterolu LDL w organizmie.

Szukasz pomysłu na małokaloryczną przekąskę? Sprawdź pieczarki z grilla w sosie. Przygotujesz je w kilka minut

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także