InspiracjeJadła więcej, a mimo to schudła 30 kg. Zdradziła 3 proste triki

Jadła więcej, a mimo to schudła 30 kg. Zdradziła 3 proste triki

Dieta bez wyrzeczeń? Kiki Nelson dała radę schudnąć na niej 30 kg
Dieta bez wyrzeczeń? Kiki Nelson dała radę schudnąć na niej 30 kg
Źródło zdjęć: © Instagram
23.09.2023 09:46

Pewna instagramerka nie liczyła kalorii i nie zmuszała się do żadnych bolesnych wyrzeczeń. Mimo to w ciągu 14 miesięcy schudła 30 kilogramów. Dzisiaj kobieta pisze poradniki o tym, jak schudnąć, jedząc więcej. Internauci są w nią wpatrzeni jak w obrazek, bo zmiana jest naprawdę niebywała.

Przejście na dietę odchudzającą to niełatwa decyzja. Większość z nas wie, co to oznacza. Znaczna część ulubionych produktów spożywczych idzie w odstawkę, a my z pełną cierpliwością i uwagą spisujemy każdą pojedynczą kalorię, która trafia do żołądka. Do tego bieganie, siłownia, dużo wody i jedzenie o odpowiednich godzinach. Nic dziwnego, że to nie przejście na dietę odchudzającą, lecz wytrwanie w niej, stanowi największe wyzwanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

A jednak gdzieś tam na świecie istnieją ludzie, którzy pozbyli się nadprogramowych kilogramów, nie stosując restrykcyjnych diet i wyrzeczeń, od których łamie się serce. Kiki Nelson to jedna z tych osób. Influencerka zrzuciła 30 kilogramów, jedząc... więcej niż wcześniej. To oczywiście nie kwestia cudu, lecz sprytnego i dopracowanego do perfekcji sposobu.

Sposoby na chudnięcie Kiki Nelson

Dzisiaj Kiki stała się już na Instagramie pewnego rodzaju symbolem. Jej sympatycy są w nią wpatrzeni jak w obrazek, bo ich idolka pokazała, że da się schudnąć bez całkowitej zmiany kulinarnych przyzwyczajeń. 30 kilogramów w dół to jednak bardzo dużo, dlatego nie ma co się oszukiwać, że Kiki nie stosowała przy tym żadnych zasad. Trzeba jednak przyznać, że było ich wyjątkowo mało. Autorka instagramowego bloga o chudnięciu opisała trzy z nich, które uważa za najważniejsze.

  • Stosowanie zasady 50/50. Polega ona na tym, że połowę każdego talerza zajmują węglowodany w postaci ziemniaków, kaszy czy ryżu, a drugą połowę — sałatki i inne dodatki.
  • Zmniejszenie ilości białka, a zwiększenie węglowodanów. Jest to więc niejako przeciwieństwo diety keto. Ta bowiem zakłada spożywanie dużej ilości białka i tłuszczu, a u Kiki podstawą menu były niskotłuszczowe rośliny.
  • Spacerowanie po 30-40 minut dziennie. Kiki stosowała tę metodę razem z mężem, któremu też przyniosła ona niewiarygodnie pozytywne efekty.
Influencerka przekonała już do swojej diety wiele osób
Influencerka przekonała już do swojej diety wiele osób© Instagram

Co ciekawe, Kiki Nelson bardzo często chwali się na Instagramie przepisami z ziemniakami lub batatami w roli głównej. Wiele osób niesłusznie kojarzy te warzywa z tyciem. Przypomnijmy więc nasz artykuł, w którym rozprawiamy się z tym mitem!

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także