PrzepisKomunia córki Sochy w luksusowym lokalu. Cena za talerzyk powala

Komunia córki Sochy w luksusowym lokalu. Cena za talerzyk powala

Adobe Stock/Instagram/Małgorzata Socha
Adobe Stock/Instagram/Małgorzata Socha

22.05.2023 16:21, aktual.: 22.05.2023 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sezon komunijny trwa w najlepsze. Wielu rodziców chce zorganizować dzieciom jak najlepsze przyjęcie. Wyścig nie omija też celebrytów. Aktorka Małgorzata Socha zorganizowała swojej córce komunię w wyjątkowo luksusowym miejscu. Cena za talerzyk zwala z nóg.

Małgorzata Socha jest matką trójki dzieci. Zosia, czyli najstarsza z pociech, w maju przystąpiła do pierwszej komunii świętej. Aktorka nie oszczędzała na przyjęciu dla swojego dziecka. Przyjęcie komunijne odbywało się w Pałacu Rozalin pod Warszawą, które jest luksusowym miejscem na mapie województwa mazowieckiego.

Komunia córki Małgorzaty Sochy. Cena za talerzyk zwala z nóg

Przyjęcie komunijne córki Małgorzaty Sochy miało miejsce w Pałacu Rozalin. To wyjątkowa posiadłość, która znajduje się pod Warszawą. Jest niezwykle urokliwa i cieszy się ogromną popularnością, choć zdecydowanie nie należy do najtańszych. Za talerzyk dla jednej osoby na wesele trzeba zapłacić tam około 700-800 złotych. Talerzyk komunijny zapewne nie jest wiele tańszy, a kwota to wciąż kilkaset złotych za osobę.

Małgorzata Socha podzieliła się zdjęciami z komunii w mediach społecznościowych. Od internautów popłynęło wiele pochwał i życzeń.

Piękna uroczystość

- czytamy.

Pani Małgosiu cudowni jesteście. Dzieciaczki takie urocze

- pisze internautka.

Ile trzeba zapłacić za przyjęcie komunijne u gwiazd? Jest luksusowo

Przyjęcie komunijne potrafi kosztować niewiele mniej niż wesele. Oczywiście wszystko zależy od miejsca, standardu i liczby dań. Wielu rodziców zdaje się jednak nie oszczędzać w tej kwestii. Ile trzeba zapłacić za przyjęcia komunijne u gwiazd?

Magda Gessler organizuje przyjęcia komunijne u Fukiera i w Polce. To koszt od 160 do 330 złotych za talerzyk. U Ewy Wachowicz w krakowskich Zalipiankach trzeba zapłacić około 185 złotych za osobę. Piotr Adamczyk w Starym Domu liczy za talerzyk komunijny około 250 złotych. U Borysa Szyca w Akademii trzeba zapłacić z kolei ponad 200 złotych za talerzyk.

Komunia córki Sochy była w luksusowym lokalu. Fot. Pixabay
Komunia córki Sochy była w luksusowym lokalu. Fot. Pixabay
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także