NewsyW McDonald's można zamówić catering na wesele. Jest tylko jeden haczyk

W McDonald's można zamówić catering na wesele. Jest tylko jeden haczyk

McDonald's z ofertą weselną- Pyszności, źródło Adobe Stock, Canva
McDonald's z ofertą weselną- Pyszności, źródło Adobe Stock, Canva
Ewa
07.07.2023 16:04

McDonald's rozszerza swoją działalność i wprowadza specjalną ofertę dla największych fanów. Można zamówić catering na wesele. Jest jednak jeden warunek.

McDonald's to sieć, której przedstawiać specjalnie nie trzeba. Na całym świecie jest aż 38 tysięcy lokali tej restauracji. To więcej niż wszystkie fast foody razem wzięte. Złote łuki pozostają bezkonkurencyjne. Po tym, jak opanowały dziecięce przyjęcia, przenoszą swoją ofertę na kolejną ważną uroczystość. Jest jednak mały haczyk - usługa dostępna jest na ten moment jedynie na terenie Indonezji.

McDonald's na wesele

Na indonezyjskim koncie znanej sieci ogłoszono w ubiegłym tygodniu, że wprowadzona zostaje specjalne usługa dla nowożeńców, którzy miłością darzą nie tylko siebie nawzajem, ale również McDonald'sa. Na swoje wesele mogą zamówić zestaw cateringowy. Pakiet „Wedding Mekdi” obejmuje 100 kanapek z kurczakiem i 100 porcji popularnych Nuggetsów (jedna porcja to 4 kawałki). Zapłacić za to trzeba 3 mln 500 tys. indonezyjskich rupii, czyli około 960 zł. To zdecydowanie korzystna oferta, bo zamawiając taką samą ilość produktów poza "Wedding Mekdi", zapłacimy ok. 290 zł więcej.

„Uczyń swój ślub bardziej niezapomnianym dzięki pakietowi Wedding Mekhdi” – czytamy w poście.

Nowy trend za granicą?

Sieć informuje, że można skompletować zestaw innych produktów, jednak zamówione musi być co najmniej 200 pozycji. Klienci dodatkowo mogą zamówić również stoisko na przyjęcie, z którego serwowane będzie jedzenie. Restauracja podkreśla, że jest to jedynie oferta dostarczenia jedzenia, a nie udostępnienia przestrzeni w lokalu na zorganizowanie imprezy. Taki pomysł testowany był już kiedyś w Azji. W 2011 roku CNBC poinformowało, że kilka lokali McDonald's w Hongkongu zaczęło oferować klientom pakiety weselne. Za 1300 dolarów oferowali imprezę w jednej z restauracji, wraz z torbami z upominkami wypchanymi zabawkami. W roli tortu występowała piramida pudełek z jabłkami.

Tematyczne stacje jedzeniowe cieszą się rosnącą popularnością również w Polsce. Kto wie - może niedługo zamiast słodkiego lub słonego stołu stanie stoisko ze złotymi łukami?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także