Norwegowie zabrali ze sobą na mundial ponad pół tony jedzenia. Kucharz reprezentacji zdradził, co konkretnie
Doskonale wiemy, że piłkarze podczas Mistrzostw Świata potrzebują specjalnego wyżywienia, ale w przypadku reprezentacji Norwegii zapasy jedzenia robią niesamowite wrażenie. Piłkarze nie opierają swojej kondycji na amerykańskich produktach – przywieźli ze sobą mnóstwo skandynawskich przysmaków.