PrzepisPokazała, co szykuje mężowi na śniadanie. Ludzie oburzeni

Pokazała, co szykuje mężowi na śniadanie. Ludzie oburzeni

Tiktokerka przygotowuje wyjątkowe śniadanie dla męża(TikTok)
Tiktokerka przygotowuje wyjątkowe śniadanie dla męża(TikTok)
08.06.2023 16:21, aktualizacja: 09.06.2023 07:34

Pewna tiktokerka od jakiegoś czasu przygotowuje dania swojemu mężowi. Pokazała ostatnio, co przyszykowała mu na śniadanie. Internauci kręcą nosem na jej wybory, a niektórzy nie omieszkali dorzucić swoich trzech groszy.

Liza Stian mieszka w USA i prowadzi generujący zasięgi profil kulinarny na TikToku. Obserwuje ją ponad sześć milionów osób. Twórczyni dzieli się różnymi przepisami i tipami. Ostatnio opublikowała filmik, na którym pokazała, jakie pyszności przygotowuje dla swojego męża. Zszokowała tym swoich obserwujących.

Zrobiła śniadanie dla męża. Użytkownicy TikToka są tym zaskoczeni

Stian pokazała, jakie potrawy robi dla ukochanego. Są czasochłonne i wymagają bardzo dużo pracy. Nie należą też do typowych dań. Nawet ich wygląd zaskakuje. Dlaczego? Przypominają bowiem postaci z pokemonów lub filmów Disneya. Tiktokerka dorzuca też słodycze, na przykład kinderki albo czekoladę. Właśnie to najbardziej nie spodobało się internautom. Uznali, że posiłki nadają się dla dzieci. Dorosły mężczyzna nie powinien więc nawet na nie spojrzeć.

"Czy on ma pięć lat?". Internauci są oburzeni postępowaniem twórczyni

Użytkownicy TikToka mieli mieszane uczucia. Wiele osób stwierdziło nawet, że traktuje swojego męża jak małe dziecko i go niańczy. To śniadanie nie wygląda dla nich na pełnowartościowy posiłek.

"Czy on ma pięć lat?" - czytamy w komentarzu pod jednym filmikiem. Inny internauta zapytał:

"Dlaczego twój mąż nie potrafi sam gotować? Jest dorosłym mężczyzną".

Oryginalne śniadanie dla męża(TikTok)
Oryginalne śniadanie dla męża(TikTok)

Część osób myślała, że śniadanie, które przygotowała Liza było przeznaczone dla kilkuletniego dziecka. Uznali nawet, że porcje są za małe i to oznaka tego, że tiktokerka nie dba o małżonka. Dlatego też postanowili o tym powiedzieć.

"Dlaczego głodzisz męża? Przygotowuje trzy razy więcej dla mojego mężczyzny" - napisała oburzona internautka.

"Większość tych 'obiadów' wygląda jak przekąski. Mój chłopak potrzebowałby co najmniej cztery razy więcej jedzenia" - dodała inna.

Na szczęście pojawiły się też komentarze, które chwaliły kobietę. Część osób doceniła także jej starania i pochwaliła pomysłowość.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także