NewsyNowe płatki youtuberów w Biedronce. Trzy szalone smaki dla fanów Teamu X

Nowe płatki youtuberów w Biedronce. Trzy szalone smaki dla fanów Teamu X

Nowe płatki youtuberów w Biedronce. Trzy szalone smaki dla fanów Teamu X
Ewa
30.05.2022 11:27, aktualizacja: 02.06.2022 23:08

Nowe płatki Teamu X w Biedronce. Jakie, ile kosztują i gdzie można je dostać? Po raz kolejny gwiazdy wypuszczają śniadaniowy przysmak. Trzy szalone smaki.

Kto stoi za Team X?

Kiedy na popularności zaczął zyskiwać Friz ze swoją ekipą, to w ślad za nim poszli też inni influencerzy. W 2019 roku z inicjatywy Stuarta Burtona powstał projekt „Team X”. Twórcy internetowi zamieszkali razem w jednym domu. Tworząc wspólnie filmiki na Youtube.

Skład Teamu X wielokrotnie ulegał zmianie. Aktualnie można w nim zobaczyć Natsu, Sheo, Monikę Kociołek. Karol Pieszko, Czarek Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow i Leksiu.

Treści publikowane przez nich trafiają głównie do młodszej widowni. Wydają również utwory i grają koncerty.

Team X powtórzy sukces Ekipy Friza?

Konkurencją dla Teamu X jest Ekipa Friza – tworzą podobne treści i trafiają do podobnej grupy odbiorców. Kiedy Ekipa wypuściła lody i napoje sygnowane swoją marką, co okazało się być ogromnym sukcesem, Team X poszedł w ich ślady. Wypuścili swoje soki i pierwsze smaki płatków. Chociaż nie zrobiły one aż takiej furory, jak lody Ekipy, to klienci chętnie sięgali po nie w marketach.

Nowe płatki Teamu X w Biedronce – jakie smaki i cena?

Do tej pory wypuszczono dwa smaki płatków Yummers: masło orzechowe i kokos. Sygnowane one były zdjęciem męskiej i żeńskiej części Teamu X. Dostępne były w wybranych sklepach sieci Biedronka za 9,99 zł. W opakowaniu płatków można było znaleźć podpisane zdjęcia polaroidowe członków Teamu X. Wyjątkowi szczęśliwcy mogli wylosować również złoty bilet, który umożliwia wejście do domu, w którym mieszkają influencerzy.

Producent poszedł za ciosem i wypuścił do sprzedaży nowe smaki płatków Teamu X. Jakie? Natsu&Dubiel (byli członkowie teamu X i prywatnie para) sygnują dwa smaki: truskawka z białą czekoladą oraz słony karmel. Do ekipy z płatków śniadaniowych dołączyła również kontrowersyjna Tik Tokerka Fagata. Jej smak to wata cukrowa.

Ile kosztują nowe płatki Teamu X w Biedronce?

Nowe smaki kupić można do 1 czerwca 2022 roku. Krótka dostępność ma być spowodowana dużym zainteresowaniem – płatki wypuszczone są jako limitowany produkt. Cena płatków Teamu X. Za opakowanie 300 g trzeba zapłacić 9,49 zł. Co ciekawe, nowe smaki kosztują mniej niż starsza edycja, która w listopadzie weszła do sklepów z ceną 9,99 zł.

fb/Biedronka
fb/Biedronka

Oferta Biedronka od 30.05

Od poniedziałku, poza płatkami Yummers, czeka wiele promocji. Tańsze będą lody Kaktus i Marletto (1+1), awokado (2,99 zł), czy też ogórki szklarniowe (3,99 zł). Warto zaopatrzyć się w pomidory, które kosztować będa tylko 4,79 za kilogram. Na fanów owoców czekają banany za 3,99 zł/kg,

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także