PrzepisObsługa restauracji nie wpuściła matki z dwójką dzieci. Powód jest bulwersujący

Obsługa restauracji nie wpuściła matki z dwójką dzieci. Powód jest bulwersujący

Obsługa restauracji nie wpuściła matki z dwójką dzieci. Powód jest bulwersujący. Fot. AdobeStock
Obsługa restauracji nie wpuściła matki z dwójką dzieci. Powód jest bulwersujący. Fot. AdobeStock

Zdarza się, że dzieci nie są mile widziane w lokalach. Nawet w naszym kraju powstają specjalne kawiarnie i restauracje dostępne wyłącznie dla dorosłych. Pomysł ten jest dość kontrowersyjny i co jakiś czas wywołuje burzę w Internecie, jednak zdaniem niektórych sprawdza się doskonale. Zdecydowanie jednak nie podoba się to rodzicom, którzy stawiają swoje pociechy na pierwszym miejscu - zawsze i wszędzie.

Jedna z matek postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych przykrą sytuacją, do której doszło w jednej z lokalnych restauracji. Została z niej wyproszona ze względu na to, że przyszła z dziećmi, choć pojawiała się w niej od 15 lat - najpierw sama, a później już z całą rodziną. Zdaniem obsługi lokalu wszystko przez to, że nie potrafią po sobie posprzątać.

Obsługa restauracji wyprosiła matkę z dziećmi. Kobieta jest oburzona

Selena Palomares z Seguin, która mieszka wraz ze swoją rodziną w Teksasie, podzieliła się w mediach społecznościowych tym, co ostatnio spotkało ją podczas wizyty w jednej z lokalnych restauracji. Jak twierdzi kobieta, powiedziano jej, że jej dzieci robią bałagan, a ona po nich nie sprząta.

Mam dwójkę moich dzieci na rękach i wtedy moja mama odciąga mnie na bok i mówi: Powiedzieli, że nie możemy wejść do środka i tam zjeść, bo dzieci robią bałagan i nie sprzątniemy po nich

- relacjonowała wejście do restauracji Selena.

Kategorycznie nie zgadzała się też ze zdaniem obsługi.

Za każdym razem, gdy wychodzimy coś zjeść, sprzątam po moich dzieciach, moje dzieci nie rzucają krzesłami, nie biegają po restauracji, nie rzucają jedzeniem po restauracji

- mówiła.

Obsługa restauracji nie wpuściła matki z dwójką dzieci. Powód jest bulwersujący. Fot. Pixabay
Obsługa restauracji nie wpuściła matki z dwójką dzieci. Powód jest bulwersujący. Fot. Pixabay

Restauracja zabrała głos. Nie padły przeprosiny

Ze strony restauracji nie padły słowa przeprosin - wręcz przeciwnie. W opublikowanym przez siebie poście na Facebooku restauracja przypomniała m.in., że zastrzega sobie prawo do wyproszenia gości.

Nienawidzimy tego pisać, ale jest kilka rzeczy, które uważamy za potrzebę wyjaśnienia:Zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usługi komukolwiek.Nie będziemy się targować o nasze ceny. Ceny są wyraźnie wypisane w menu.Staramy się szybko i skutecznie naprawiać wszelkie błędy, które możemy popełnić w Twoich zamówieniach, ale kłamstwa w celu uzyskania darmowych lub przecenionych produktów nie będą tolerowane. Jesteśmy uczciwymi, ciężko pracującymi ludźmi i docenimy uczciwość w zamianBrak szacunku dla moich pracowników nie jest tolerowany. Każdy problem można omówić z właścicielami.Byli pracownicy nie pracują już dla nas z jakiegoś powodu!

Opublikowany przez restaurację post wywołał burzę w komentarzach. Niektórzy stanęli murem za właścicielem lokalu, inni zaś uważali, że sprzątanie po gościach należy do obowiązków pracowników. Niektórym nie podobało się też, że dzieci nie zostały wpuszczone do lokalu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także