NewsyJej mąż umarł, a ona przyszła do ulubionego lokalu świętować jego urodziny. Kelnerka nie mogła bezczynnie patrzeć

Jej mąż umarł, a ona przyszła do ulubionego lokalu świętować jego urodziny. Kelnerka nie mogła bezczynnie patrzeć

Restauracja- Pyszności, źródło: Tik Tok
Restauracja- Pyszności, źródło: Tik Tok
Ewa

17.03.2023 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Restauracja stanęła na wysokości zadania. Nagranie z kelnerką i innymi gośćmi obiegło internet. Prawdziwy wyciskacz łez. Starsza kobieta zapamięta ten dzień do końca życia.

Wspólne rytuały, ulubione miejsca i świętowanie ważnych chwil. Spędzanie czasu z ukochaną osobą to niesamowite uczucie, ale co zrobić, gdy ta osoba nas opuści? Pewna starsza kobieta mocno przeżyła śmierć swojego męża. Wsparcie okazały jej zupełnie obce, przypadkowe osoby. Ten filmik to dowód na to, jak dużo może znaczyć prosty gest.

Restauracja stanęła na wysokości zadania

Pewna starsza kobieta postanowiła odwiedzić jedną ze swoim ulubionych restauracji. Wybrała stolik, przy którym często jadała obiad ze swoim ukochanym mężem. Niestety, tym razem była tam sama - jej mąż umarł. Usiadła przy stoliku, wyjęła własnoręcznie upieczoną babeczkę i zapalniczkę, aby uczcić spóźnione urodziny mężczyzny.

Starsza kobieta- Pyszności, źródło: Tik Toka gettishow
Starsza kobieta- Pyszności, źródło: Tik Toka gettishow

Całą sytuację zauważyła pracownica restauracji. Chcąc wesprzeć kobietę w trudnych dla niej chwilach i chociaż na chwilę odgonić smutek, poprosiła pozostałych gości restauracji, aby wspólnie zaśpiewali "sto lat" przy stoliku starszej kobiety na część jej nieżyjącego męża. Poruszona staruszka nie kryła łez, chwytając za rękę kelnerkę. Wyjaśniła, że znajdujący się na jej szyi naszyjnik powstał z przetopienia ślubnej obrączki.

Nagranie stało się hitem

Proste nagranie z restauracyjnej kamery zostało opublikowane w Internecie i szybko stało się viralem. Wyjątkowy, ciepły gest doczekał się na Tik Toku 50 milionów odtworzeń oraz ponad 80 tysięcy komentarzy. Ostrzegamy - podczas oglądania bardzo trudno jest powstrzymać łzy.

Drobny i bezinteresowny gest obcej osoby sprawił, że starsza kobieta chociaż przez chwilę nie czuła się samotna. Takie wyjątkowe akty zdecydowanie zasługują na nagłośnienie i są wzorem do naśladowania.

Przepis na prosty krem z pomidorów koktajlowych znajdziesz na naszym kanale YouTube

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także