NewsyRobert Makłowicz ruszył z nowym biznesem. Wiemy, jakie przysmaki sprzedaje

Robert Makłowicz ruszył z nowym biznesem. Wiemy, jakie przysmaki sprzedaje

Robert Makłowicz/źródło: IG: https://www.instagram.com/p/CgRzOc5Iwci/
Robert Makłowicz/źródło: IG: https://www.instagram.com/p/CgRzOc5Iwci/
Marzena Pęcak

06.07.2023 17:00, aktual.: 06.07.2023 19:08

Stało się! Robert Makłowicz wraz z synami postanowił założyć własny biznes. Co można u nich kupić? Czym kierowali się w tworzeniu asortymentu? I w końcu gdzie będzie można nabyć produkty sygnowane nazwiskiem Makłowicza? Tego wszystkiego dowiesz się już za moment!

Roberta Makłowicza nie trzeba nikomu przedstawiać. Niekwestionowany znawca sztuki kulinarnej podbił serca milionów Polaków. O czym świadczy m.in. jego oszałamiająca kariera w internecie. Guru gotowania ciągle się rozwija i nas zadziwia. Nie inaczej będzie i tym razem. Wraz ze swoimi synami: Mikołajem i Ferdynandem założył rodzinny biznes. Oczywiście jest on powiązany ze światem kulinariów.

Sam Robert Makłowicz na oficjalnej stronie nowej marki wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na rodzinny biznes:

"Makłowicz i Synowie to marka rodzinna i tylko taki koncept, według nas, gwarantuje sukces. Dlaczego? Niezwykle ważnym aspektem przy tworzeniu portfolio produktowego było spojrzenie na produkty i smaki poprzez pryzmat różnych pokoleń (ojca i synów), doświadczeń i oczekiwań. Ta kombinacja pozwala zatem sprostać wymaganiom różnych konsumentów."

Co więcej, Makłowicz podkreśla, że pomysł o założeniu rodzinnej marki pojawił się już dawno. I od samego początku było już wiadomo, na jakie produkty będzie ukierunkowana.

"Tworząc zarys i koncept produktowy, wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć taki asortyment, po który sami byśmy sięgnęli. Takie dania i produkty, które sami chcielibyśmy jeść i które z powodzeniem podawalibyśmy i używalibyśmy w swojej kuchni. Przyjęliśmy więc zasadę, że chcemy dać konsumentom to, co sami lubimy" - tłumaczy.

Czy produkty marki "Makłowicz i synowie" można już kupić?

Ze słów Roberta Makłowicza wynika, że ich asortyment produktów będzie nie tylko bardzo szeroki, ale i zróżnicowany. Dlatego też każdy bez problemu znajdzie tu coś dla siebie. To jednak nie koniec dobrych informacji. Sprzedaż produktów już ruszyła. Na chwilę obecną można kupić je on line w sklepie internetowym wdomku.pl, jak i na platformie Allegro.

Co można kupić u Roberta Makłowicza?

W bogatej ofercie nowej marki można znaleźć takie produkty jak: gotowe dania, oliwy, sosy oraz makarony. W przypadku pierwszej kategorii, decydując się na zakup, mamy do wyboru: aż 3 rodzaje gulaszu, butter chicken, potrawkę à la Fabada oraz chili con carne. Co więcej, w sklepie Makłowicza można zaopatrzyć się aż w 6 rodzajów oliwy oraz 5 typów makaronu.

Moim skromnym zdaniem prawdziwą furorę zrobią sosy marki, ponieważ ich wybór jest naprawdę bardzo szeroki. Jest ich aż 10! Co więcej, pochodzą one z różnych zakątków świata. Tym samym nie wychodząc z domu, możesz wybrać się w kulinarną podróż dookoła świata.

Jakie ceny?

No i na koniec, najważniejsza chyba dla potencjalnych odbiorców, informacja — jak prezentują się ceny? I tak za jeden słoik sosu o pojemności 440 g zapłacimy prawie 10 zł. Makrony pakowane po 400 g kosztują u Makłowicza od 7 do 8 złotych. Zaś dania gotowe o wadze 330 g to koszt niecałych 16 złotych. No i na koniec oczywiście oliwa. Rodzina Makłowiczów w tym przypadku postawiła na 2 rodzaje butelki o pojemności - 250 i 500 ml. Ceny za produkt wynoszą od 28 do 35 zł bez grosika.

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o nowym projekcie Roberta Makłowicza. Skusisz się na zakupy jego produktów?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także