NewsyWydali ponad 110 tys. zł na wesele. To, co zrobili ich goście jest obrzydliwe

Wydali ponad 110 tys. zł na wesele. To, co zrobili ich goście jest obrzydliwe

Wydała ponad 110 tys. zł na wesele. To, co zrobili jej goście jest obrzydliwe. Fot.TikTok/grayanxiety
Wydała ponad 110 tys. zł na wesele. To, co zrobili jej goście jest obrzydliwe. Fot.TikTok/grayanxiety

27.05.2023 12:38, aktual.: 27.05.2023 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szczyt sezonu weselnego już wkrótce. W obecnych czasach nie jest tanio, jednak wciąż wiele osób decyduje się na wyprawienie przyjęcia, by celebrować ten ważny dzień w gronie najbliższych. Niestety goście nie zawsze potrafią dopisać, o czym przekonali się ci nowożeńcy. Około 80 osób potwierdziło przybycie, ale później stało się najgorsze. 

Najprostszym sposobem na zaoszczędzenie jest skrócenie listy gości, ponieważ obecnie w Polsce "ceny za talerzyk" wynoszą powyżej 300 złotych. Jeśli chcemy zorganizować wesele na 100 osób, koszt wynosi około 30 tys. złotych. Nie jest w ten koszt wliczony ani alkohol, ani inne atrakcje. Zdarza się też, że goście mimo potwierdzenia, nie przybywają na przyjęcie. O tym, jakie jest to kosztowne, przekonała się para, która poinformowała o całej sytuacji na TikToku.

Wydali na wesele krocie. Połowa gości nie przyszła

Jak podaje "The New York Post", Grey Narvaez-Dragion i Nyx Narvaez zorganizowali przyjęcie weselne. 80 osób potwierdziło swoją obecność, ale nie przyszła nawet połowa. Jedzenie jednak przygotowano, więc za gości trzeba było zapłacić. Wesele kosztowało ich 27 tys. dolarów, czyli około 114 tys. złotych.

Nowożeńcy opublikowali na TikToku smutne nagranie, na którym widać wiele pustych krzeseł. Para postanowiła przedwcześnie zakończyć przyjęcie, gdyż nie miała ochoty na dalszą zabawę. W komentarzach zwrócili uwagę, że duża część budżetu została przeznaczona na upominki dla gości, na które teraz nie chcą nawet patrzeć.

"Patrzenie na nasze magnesy doprowadza mnie do szału… Nie mogę nawet używać mydełek, bo to też sprawia, że ​​płaczę. Dlaczego się nie pojawili? Spędziłam tyle pi****onego czasu, starając się, aby wszyscy czuli się częścią tego" - pisali zrozpaczeni w komentarzach.

Internauci dali nowożeńcom ogromne wsparcie. "Nie martwcie się"

Wielu internautów wspierało nowożeńców słowami otuchy.

"Płakałam i śmiałam się razem z nimi. Nie martwcie się" - skomentowała jedna z internautek.
"Wyślij rachunek za jedzenie temu, kto kiedykolwiek odpowiedział twierdząco i nie pojawił się w najważniejszym dniu twojego życia" - zasugerowano.

Wiele osób dzieliło się też swoimi doświadczeniami.

"Spodziewałem się 100 osób, a na ceremonię przybyło około 50 osób. I tylko 30 zostało na przyjęciu. Byłem wkurzony" - napisał kolejny internauta.
Przyjęcie weselne. Fot. Pixabay
Przyjęcie weselne. Fot. Pixabay
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także