NewsyZajrzyj do lodówki i zrób zdjęcie. Kiedy poznasz powód, podziękujesz sobie

Zajrzyj do lodówki i zrób zdjęcie. Kiedy poznasz powód, podziękujesz sobie

Lodówka - zrób zdjęcie przed zakupami. Fot. Archiwum prywatne
Lodówka - zrób zdjęcie przed zakupami. Fot. Archiwum prywatne
11.05.2023 10:02, aktualizacja: 11.05.2023 10:32

Robienie zdjęć lodówce brzmi absurdalnie, jednak okazuje się, że to naprawdę świetny patent. I to na tyle pomocny, że każdy z nas powinien wprowadzić go na stałe. Stukniecie się w czoło, że sami na to nie wpadliście.  

Robienie zdjęć własnej lodówce z dnia na dzień cieszy się większą popularnością. Czy to oznacza, że Instagram zostanie zdziesiątkowany zdjęciami tego urządzenia, którego nie może zabraknąć w żadnym domu? Niekoniecznie. Wystarczy, że zachowamy zdjęcie w galerii i zabierzemy ze sobą na zakupy telefon. Taki trik jest bajecznie prosty, a za efekt szybko sobie podziękujesz.

Robią zdjęcia lodówce, ale nigdzie ich nie zamieszczają. Powód? Obłędny

Najnowszy trend, który pojawił się w mediach społecznościowych, dotyczy robienia zdjęć wnętrzom swoich lodówek. Choć brzmi to absurdalnie, jeśli się temu przyjrzymy głębiej, okazuje się fantastycznym rozwiązaniem. Zrobienie zdjęcia wnętrzu lodówki, a następnie zabranie ze sobą telefonu na zakupy pozwoli nam oszczędzić miesięcznie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych!

Jeśli zabierzemy ze sobą zdjęcie do sklepu, będziemy mieć pewność, co znajduje się w naszej lodówce. Dzięki temu nie będziemy kupować niepotrzebnych produktów, które już mamy i powinniśmy wykorzystać jak najszybciej, by się nie zepsuły. To skuteczny krok w walce z marnowaniem żywności.

Lodówka - zrób zdjęcie przed zakupami. Fot. Archiwum prywatne
Lodówka - zrób zdjęcie przed zakupami. Fot. Archiwum prywatne

Jak oszczędzić na zakupach? Skuteczne rady na szalejącą inflację

Szalejąca drożyzna w sklepach potrafi skutecznie zniechęcić do zakupów. Niektóre produkty, mimo ich cen, musimy jednak kupić. Ważne jest jednak, by robić zakupy z głową. Oto cenne rady, których warto się stosować, jeśli zależy nam na tym, by zaoszczędzić pieniądze.

Niezwykle ważne jest, by iść do sklepu ze zdjęciem lodówki bądź listą zakupów. Wówczas szansa na to, że kupimy tylko potrzebne rzeczy, jest dużo większa. Warto również iść na zakupy, gdy nie burczy nam w brzuchu. Dzięki temu nie damy się skusić apetycznie wyglądającym produktom.

Świetnym rozwiązaniem jest również korzystanie z promocji na produkty, które często są przez nas używane. Warto być jednak czujnym, ponieważ nie wszystkie promocje są opłacalne.

Zakupy w sklepie spożywczym. Fot. Pixabay
Zakupy w sklepie spożywczym. Fot. Pixabay

Szukasz pomysłu na grilla? Kukurydzę zawiń w boczek, zanurz w marynacie i ugrilluj. Goście zapieją z zachwytu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także