NewsyZamówili jedzenie na Allegro. Pokazali, co naprawdę dostali

Zamówili jedzenie na Allegro. Pokazali, co naprawdę dostali

W teście jedzenia z Allegro znalazł się m.in. bigos/źródło: YT/youtube.com/@jemy9000
W teście jedzenia z Allegro znalazł się m.in. bigos/źródło: YT/youtube.com/@jemy9000
Marzena Pęcak
25.07.2023 16:45, aktualizacja: 25.07.2023 19:16

Allegro to jedna z najbardziej popularnych platform sprzedażowych. Nigdy jednak nie wpadłabym na to, że można za jej pośrednictwem zamówić również gotowe jedzenie. Jak smakuje i czy warto to zrobić? Za moment wszystko stanie się jasne.

Z racji, że interesuję się głównie gotowaniem, śledząc najnowsze informacje i trendy w sieci, skupiam się głównie właśnie na kulinariach. I ostatnio trafiłam na ciekawe nagranie na YT. Dowiedziałam się dzięki niemu, że przy pomocy Allegro można zamówić gotowe jedzenie. Co więcej, wybór jest naprawdę duży.

Od razu w mojej głowie pojawiła się myśl, ciekawe jak smakuje takie jedzenie. I już za moment sam możesz się o tym przekonać. A wszystko to zasługa dwóch gwiazd Internetu. Jeśli jesteś ciekawy, jak zakończył się ich test jedzenia, koniecznie zostań ze mną do końca!

Jak ocenili swoje zamówienie?

Na platformie YT można znaleźć kanał jeMY. Jego głównym założeniem jest oczywiście testowanie jedzenia. Treści na kanał tworzy Dawid Blachura (@yachostry) oraz Arek Rajski (requer_). Na chwilę obecną ich kanał subskrybuje prawie 240 tys. osób.

W jednym z ostatnich filmików chłopaki postanowili przetestować po raz 3 jedzenie zamówione przez Allegro. W ich zamówieniu znalazły się przede wszystkim tradycyjne dania polskiej kuchni. Wyjątek stanowił makaron z kurczakiem i sosem. Jak przebiegła cała degustacja?

Youtuberzy konsumpcję rozpoczęli od słodkości. Zamówili faworki z samego Zakopanego i jak jednogłośnie stwierdzili, był to bardzo dobry wybór. Następnie przyszedł czas na bigos, kwaśnicę i żurek. Oczywiście wcześniej każde danie trzeba było podgrzać. Z tego trio największą aprobatę zdobył bigos.

Wśród zamówionych dań nie mogło zabraknąć kultowego bigosu/źróło: Анна Журавлева/Adobe Stock
Wśród zamówionych dań nie mogło zabraknąć kultowego bigosu/źróło: Анна Журавлева/Adobe Stock

Na liście dań do degustacji nie mogło zabraknąć również gołąbków. I tu chłopaki trochę się zdziwili. Bo w ich gołąbkach znajdowały się m.in. grzyby. Ostatecznie stwierdzili, że danie jest jak najbardziej w porządku. Następnie na talerzu wylądowały pierogi w dwóch odsłonach — ruskie i zbójnickie. Co ciekawe, w ostatecznym rozrachunku zdaniem mężczyzn wygrały pierogi zbójnickie.

Kolejną pyszną perełką zdaniem degustatorów były krokiety z mięsem. Jak podkreślił Arek, były to jedne z najlepszych krokietów, jakie jadł w życiu. Na koniec został obiad na szybko. W tym wypadku był to makaron z kurczakiem i sosem. I tym razem zdania były podzielone, Arek stwierdził, że mógłby to zjeść, zaś Dawid był zdecydowanie na nie.

Podsumowując z zamówionych dań, chłopakom najlepiej smakowały gołąbki, krokiety i bigos. Cały film z ich recenzją znajdziesz poniżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także