Wirtualna Polska

Libańczyk pierwszy raz w życiu próbuje polskiego jedzenia. Nagranie bawi do łez

Libańczyk pierwszy raz w życiu próbuje polskiego jedzenia. Nagranie bawi do łez

Libańczyk ocenił polskie jedzenie od 1 do 10 - Pyszności; Fot. TikTok: DrHobs

Polskie jedzenie podbija TikToka. Doskonale znany internautom twórca – Dr Hobs postanowił przetestować specjały naszej rodzimej kuchni. Każdej z potraw wystawił notę od 1 do 10, nie szczędząc zabawnych min podczas konsumpcji. Najwięcej emocji wśród komentujących wzbudziła nie tyle sama koncepcja materiału, ile sposób, w jaki autor wideo jadł gołąbki. Musicie to zobaczyć. 

Wirtualna Polska

Libańczyk Guy Hobeika to internetowy twórca, znany jako Dr Hobs. Mężczyzna zaskarbił sobie sympatię internautów, publikując nagrania dotyczące swojej pasji do kuchni całego świata. To zafascynowanie jedzeniem i kulturą jest widoczne w filmach, które wrzuca na TikToka. Tam dzieli się swoimi doświadczeniami i odkryciami z milionami widzów. Zabiera ich w kulinarną podróż, zapoznając z nowymi smakami oraz  pokazując, jak jedzenie może łączyć ludzi.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przeczytaj również: Znani kierowcy wyścigowi testowali polską kuchnię. Ich miny bezcenne przy jednym daniu

Libańczyk testuje polskie jedzenie. Są pierogi, jest bigos

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Hobeika testował specjały z Tajlandii, Wielkiej Brytanii czy Afganistanu. W swojej kulinarnej podróży nie ominął też Polski. W jednym z nagrań opublikowanym na TikToku Libańczyk zaprezentował prawdziwą polską ucztę. Mężczyzna próbował kabanosów, gołąbków, pierogów, bigosu oraz pszennego chleba i każdemu z tych dań przyznał ocenę w skali od 1 do 10.

Tak naprawdę wszystkie te potrawy przypadły do gustu młodemu Libańczykowi. Kabanosa określił lepszą wersją beef jerky (suszonej wołowiny) i przyznał mu 7 na 10 punktów. Pierogi zaś, podsmażone i lekko omaszczone, zostały ocenione na aż 8,5 punktu. „Pyszne i chrupiące. Mogę to jeść każdego dnia” – skomentował. Niemniej apetycznie wyglądały gołąbki podane w pomidorowym sosie. Dr Hobs ocenił je na 8 punktów.

Libańczyk testuje polskie jedzenie – Pyszności; Fot. TikTok: DrHobs

Libańczyk testuje polskie jedzenie – Pyszności; Fot. TikTok: DrHobs

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz także: Nagrała rodziców, którzy pierwszy raz próbowali polskiej kiełbasy. Reakcja Koreańczyków powala

Internauci nie mają litości. „Nie mogę tego przeżyć”

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Guy Hobeika równie wysoko ocenił bigos – na 7,5 punktu. Przyznał, że połączenie kiszonej kapusty i mięsa jest nieco inne, ale przypadło mu do gustu. Natomiast chleb pszenny nazwał „przepysznym”, dając mu notę wynoszącą 8,2 punktu. Filmik zgromadził blisko 9 tysięcy komentarzy, znaczną ich część zostawili Polacy. Większość z nich zauważyła pewien mankament, a mianowicie to, jak Hobeika zabrał się za jedzenie gołąbków.

„Jak on ugryzł tego gołąbka?” – pyta jeden z internautów.

„Zabolało mnie to fizycznie” – wtórował kolejny.

„Nie mogę tego przeżyć” – dodała kolejna komentująca.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mężczyzna, zapewne nie będąc świadomym tego, że gołąbek jest dosyć misternej konstrukcji i często rozpada się, nabił go na widelec i zaczął jeść od… środka. Inni żartowali z tego, że Hobeika jadł bigos widelcem, a kawałek kabanosa odgryzł z „ogonkiem”. Na to jednak można przymknąć oko, ponieważ, jak Guy zaznaczył na początku nagrania, to był pierwszy raz kiedy testował polskie jedzenie. A wysokie noty, jakie zostawił, spodobały się internautom.

„Ludzie z zagranicy wiedzą, że mają dobrze mówić o pierogach, bo inaczej zostaną zjedzeni” – żartuje jedna z internautek.

„O pierogach albo dobrze, albo wcale” – dodał kolejny komentujący.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
@ghobs Replying to @Ilovefoodman ♬ Poland – Lil Yachty


Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×