NewsyPierwszy raz w życiu je sushi. Gdy zobaczysz reakcję kobiety, będziesz tarzać się ze śmiechu

Pierwszy raz w życiu je sushi. Gdy zobaczysz reakcję kobiety, będziesz tarzać się ze śmiechu

Kobiety po raz pierwszy spróbowały sushi
Kobiety po raz pierwszy spróbowały sushi
Źródło zdjęć: © Instagram | penghuni.receh
13.08.2023 19:46

Test jedzenia sushi przez dwie kobiety ma zaskakujące i jednocześnie bardzo śmieszne zakończenie. Koniecznie musisz je zobaczyć. Nagranie bawi do łez.

Testowanie jedzenia może być niezwykłą przygodą kulinarną. Poznawanie nowych smaków i ciekawych kombinacji osobiście sprawia mi wiele frajdy. Dlatego też staram się nie zamykać na nowe i testować jedzenie z różnych zakątków świata. 

Ale jeśli myślisz, że było tak zawsze, to muszę wyprowadzić cię z błędu. Jeszcze kilka lat temu trzymałam się kurczowo sprawdzonych i dobrze znanych produktów. Kiedy jednak zaczęłam swoją przygodę z gotowaniem, stwierdziłam, że jeśli mam być w tym coraz lepsza, to muszę ciągle się uczyć i rozwijać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z drugiej strony rozumiem też osoby, które mają pewne obawy, aby spróbować coś zupełnie im nieznanego. Tym bardziej, jeśli coś dziwnie wygląda albo ma specyficzny zapach. Przykład? Kiszone śledzie, które rozłożyły na łopatki niejednego twardziela. 

Test sushi

Ostatnio trafiłam w internecie na bardzo zabawne nagranie z testem jedzenia. Dwie panie próbują w nim po raz pierwszy sushi. Spodziewałam się, że będą zachwycone. Ich reakcja była jednak zupełnie inna. W dodatku to, co zrobiła jedna z bohaterek na pewno na długo zapadnie mi w pamięci. Dlaczego? Totalnie się tego nie spodziewałam. 

Zanim jednak zdradzę ci szczegóły testu sushi, to muszę coś wyznać. Sama bardzo długo go unikałam. Jakoś trudno było mi przekonać się do kombinacji różnych smaków, do tego w wydaniu na zimno. W końcu jednak przełamałam się i totalnie przepadłam. Teraz mogłabym jeść sushi na śniadanie, obiad i kolację. 

Sushi
Sushi© Pixabay | Adamsov

To był jej pierwszy i chyba ostatni raz

Mojego doświadczenia na pewno nie podziela jedna z bohaterek nagrania. Kobieta, kiedy tylko wzięła sushi do ust, od razu je wypluła. Nie wiem, czy sushi w jej buzi spędziło 2 sekundy

To jednak nie koniec. Jeden kęs sprawił, że u kobiety od razu pojawił się odruch wymiotny. Nic więc dziwnego, że na tym zakończyła swój test i nie chciała zmierzyć się z sushi po raz drugi. Już od samego patrzenia na rolki ryżowe z dodatkami widać, że ma dość. Aby pozbyć się nieprzyjemnego jej zdaniem posmaku z buzi, kobieta musiała wypić też sporo wody.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że dla wielu osób, reakcja kobiety może być wręcz czymś dziwnym. Bo w końcu sushi powszechnie uważane jest za bardzo dobre jakościowosmaczne jedzenie. Nie bez przyczyny jest tak popularne w różnych zakątkach świata.

Jednocześnie jestem też w stanie zrozumieć, że zadziałały w tym przypadku osobiste preferencjeprzyzwyczajenia. Na pewno masz też na swojej liście dania lub przekąski, którymi wszyscy się zachwycają, a ty już na samym wstępnie mówisz im nie. Ja mam tak z flaczkami. Po prostu nie jestem w stanie ich zjeść. Też masz takie danie?

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także